10.Sınıf Lise Yardımcı Kitaplar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
7 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 2,71.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
10.sınıf yardımcı kitaplar

10.sınıf yardımcı kitaplar

10.Sınıf Lise Yardımcı Kitapları İçin Birçok Ürün Bir Arada Bulabilirsiniz

10.sınıf lise yardımcı kitapları öğrencilerimizin zorlu sınav sürecine hazırlanmaları aşamasında oldukça kolaylık sağlamakla birlikte, kitapların sağlamış oldukları hızlı okuma teknikleri sayesinde de öğrencilerimizin okuma etkinlikleri daha gelişmektedir. Bu durum öğrencilerimizin hem derslerine hem de sınav durumlarına oldukça etkin bir şekilde de yansımaktadır. Hızlı okuma teknikleri sayesinde öğrencilerimiz, hem derslerinde hem de sınavlarında odaklanma süreçlerini daha da arttırmaktadır. Mağazamızı ziyaret ettiğinizde göreceksiniz ki, kategorilerimizde bulunan ürünler MEB bakanlığı standartlarına uygun içeriklerde ve ürünlerin yanında bulunan CD’ler ile de öğrenme durumu daha da fazla tetiklenmektedir. Zaman kaybetmeden mağazamızda yer alan binlerce yayınevi ürünü arasından hemen seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

10.Sınıf Lise Kitaplarıyla Derslere Odaklanın

10.sınıf lise kitapları, okullarda konuları yeteri şekilde kavramada güçlük çeken öğrencilerimiz için konu anlatımlarına değinilerek, öğrencilerimizin konuları tekrar öğrenmesine olanak sağlamakta ve konuları yineleme şansını öğrencilerimize sunmaktadır. Ayrıca konu anlatımların dışında, video eğitimleri ve fasikül öğretme setleriyle de anlamda güçlük çeken öğrencilerimizin, konuları daha da güzel bir şekilde anlayabilmelerine görsel olarak da yer verilmektedir. Öğrencilerimizin seçimlerinin sayısal alandan yana olması durumunda da, kolaydan zora doğru ilerleme sürecinde ürünler yer almaktadır. Öğrencilerimizin çözememiş oldukları, anlam güçlüğü çektikleri soruların video olarak anlatımları da yer almaktadır. Geometri ve Matematik derslerine ait kaynaklarda yorumlama sistemine dayalı soru biçimleri ile öğrencilerimizin düşünme yetenekleri de oldukça artış göstermektedir.

10.Sınıf kaynak Kitaplarla Derslerde Başarınızı Arttırın

10.sınıf kaynak kitaplar, sözel tercih eden öğrencilerimizin, çalıştıkları konuların akıllarında kalabilmesi açısından bol miktarlarda soru çözmelerine olanak sağlamaktadır. Bununla ilgili olarak mağazamızdan yine geçmiş senelere ait, soru çözüm ürünlerini bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca deneme çözmek isteyen öğrencilerimiz için de mağazamızda oldukça geniş ürün ağı bulunmaktadır. Denemelerin öğrencilerimize sağladığı fayda ise, gerçek sınav sürecine hazırlanmaları bakımından, ayrıca zaman planlamasını doğru bir şekilde yapabilmeleri açısından oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu zaman aralığında öğrencilerimiz, eksik olduğu konuların farkına varmakta ve bu konulara yoğunluklarını fazlası ile vererek, başarı oranlarını daha da yükseltmektedirler.

Bir önceki yazımız olan 9.Sınıf Yardımcı Kitapları başlıklı makalemizde 9.sınıf kaynak kitaplar, 9.sınıf kitapları ve 9.sınıf yardımcı kitaplar hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

8.Sınıf Yardımcı Kitaplar

Sonraki Yazı

11.Sınıf Lise Yardımcı Kitaplar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir