11.Sınıf Lise Yardımcı Kitaplar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 1,67.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
11.sınıf lise yardımcı kitapları

11.sınıf lise yardımcı kitapları

11.Sınıf Lise Yardımcı Kitapları İçin Yüzlerce Ürün Bir Arada

11.sınıf lise yardımcı kitapları öğrencilerimizin oldukça zorlu olan sınav süreçlerine hazırlanabilmeleri adına oldukça büyük kolaylıklar sağlamasının yanı sıra, içeriklerde yer alan hızlı okuma tekniklerinin yardımıyla öğrencilerimizin hızlı okuma kabiliyetleri de çok hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu durum öğrencilerimizin derslere katılımlarına ve sınav süreçlerine de oldukça etkin bir şekilde yansımaktadır. Sizlerde mağazamızı ziyaret ettiğinizde göreceksiniz ki kategorimizde yer alan ürünler Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) standartlarına uygun içeriklerde yer almaktadır. Ayrıca ürünlerin yanında yer alan CD’ler sayesinde de öğrencilerimizin ilerleme durumları daha hızlı ilerlemektedir. Siz de mağazamızdan çok daha fazla zaman kaybetmeden öğrencilerimize rehberlik sağlayacak ürünleri çok kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

11.Sınıf Lise Kitaplarıyla Geleceğinize Yön Katın

11.sınıf lise kitapları, eğitimlerine devam eden öğrencilerimizin konuları yeterli şekilde kavrayamadıkları durumlarda içeriğinde yer alan konu anlatımlarının sağlamış olduğu fayda ile öğrencilerimize konuları tekrar etmeleri konusunda kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca bu kitaplar konu anlatımının yanı sıra video eğitimleri ve fasikül eğitim setleriyle de konulara anlamada güçlük çeken öğrencilerimize görsel olarak da anlatım kolaylığı sağlamaktadır. Öğrencilerimiz seçimlerini sayısal alandan yana kullanmaları durumunda, içeriği kolaydan başlayıp zor sürece doğru giden bilgiler yer almaktadır. Öğrencilerimizin çözememiş oldukları, anlam olarak güçlük yaşadıkları soruların çözümleri de video anlatım olarak setler içerisinde yer almaktadır. Geometri dersi ve Matematik dersine ait kaynaklarda yorum sistemine dayalı bir soru sistemi yer almaktadır. Bu soru sistemi ise öğrencilerimizin düşünme becerilerini oldukça arttırmaktadır.

11.Sınıf Kaynak Kitaplarla Öğrencilerimiz Başarısını Arttırıyor

11.sınıf kaynak kitapları sözel alan tercih eden öğrencilerimizin, çalışmış oldukları konularla ilgili olarak akıllarında kalabilmesi adına bol miktarda yer alan soru içerikleriyle öğrencilerimize büyük kolaylık sunmaktadır. Bunların yanında mağazamızda geçmiş yıllara ait soru çözümleriyle alakalı kitapları bir arada bulabilmeniz de mümkündür. Bunun yanında deneme çözmek isteyen öğrencilerimiz için de mağazamızda oldukça geniş bir ürün ağımız yer almaktadır. Deneme çözmenin öğrencilerimiz üzerinde faydası ise gerçek sınava hazırlanma süreçleri bakımından bir atmosfer yaratması ve zaman planlamalarını doğru bir şekilde ayarlayabilme fırsatı sunmasıdır.

Bir önceki yazımız olan 10.Sınıf Lise Yardımcı Kitaplar başlıklı makalemizde 10.sınıf lise kaynak kitaplar, 10.sınıf lise kitapları ve 10.sınıf lise yardımcı kitaplar hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

10.Sınıf Lise Yardımcı Kitaplar

Sonraki Yazı

Üçdörtbeş Yayınları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir