2019 – 2020 LGS Kaynak Kitap Önerileri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

2019 LGS Kaynak Kitap Önerileri

2019-2020 sezonunda da yeni bir eğitim sezonuna girilmiş bulunulmaktadır. Yeni eğitim sezonunda Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) değişikleri açıklığa kavuşturmuştur ve öğrencilerimizde bu yönde tedbirlerini almaya başlamışlardır. Yeni sistemle birlikte yapılan müfredat değişikliğinde tüm sınıfların ders içeriklerinde değişiklikler olduğu açıklanmıştır. 1.sınıftan 12.sınıfa kadar müfredat baştan uca değişmiştir. Biz Yardımcı Kitaplar olarak yapılan bu değişikliklerle ilgili olarak öğrencilerimizin uygun ürünleri almaları konusunda stoklarımızı baştan sona güncellemiş bulunmaktayız. MEB müfredatlarını etkin bir şekilde takip eden uzmanlarımız en güncel ürünleri sizlere ulaştırmak için var güçleri ile çalışmaktadırlar.

2019 Seçkin LGS Kitapları ve Popüler Yayınevleri

Öğrenci ve Öğretmenlerimizin sıkça tercih ettikleri yayınevleriyle ilgili bilgilendirme yapacak olursak bunlar; Koray Varol LGS kitapları, Zekâ Küpü Yayınları LGS kitapları, Okyanus Yayınları LGS kitapları, Bilfen Yayınları LGS kitapları. Ayrıca Tudem Yayınları LGS kitapları, Arı Yayınları LGS kitapları, Editör Yayınları LGS kitapları, Sadık Uygun Yayınları LGS kitapları, Tonguç Akademi Yayınları LGS kitapları, Karekök Yayınları LGS kitapları. Belirtmiş olduğumuz yayınevlerinin ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Her birisi alanında nitelikli, özgün, müfredata uygun, anlaşılması kolay yayınevleridir.

LGS Kitapları Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

LGS kitapları seçimi yaparken yayınevi tercihi bir hayli önem taşımaktadır. Alanında uzman, oldukça deneyimli ve profesyonel olarak süreç yürüten yayınevlerinin grafikerleri, içerik editörleri, yazarları da bilgilere bir o kadar vakıftır. Belirttiğimiz yayınevleri ürünleri bu alanda oldukça iddialı ürünler ortaya çıkarmaktadır.

2019 – 2020 LGS Kitapları Önerileri

Bu yıl içerisinde sınava hazırlanacak olan öğrencilerimizin satın alabilecekleri kitaplarla ilgili olarak birçok alternatif mevcuttur. Başta Tudem Yayıncılık kitapları olmak üzere Bilfen, Biltest, Zeka Küpü, Okyanus, Üçdörtbeş yayınları gibi markaların ürünlerini kesinlikle tercih edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Adidas Okul Çantası başlıklı makalemizde adidas sırt çantası ve okul çantası markaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Güvenli Kitap Siteleri Hangileridir?

Sonraki Yazı

TYT Kitapları Matematik Dersi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir