8.Sınıf Yardımcı Kitaplar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
22 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 2,68.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
8.sınıf yardımcı kitapları

8.sınıf yardımcı kitapları

8.Sınıf Yardımcı Kitapların Öğrencilerimize Sağladığı Faydalar

8.sınıf yardımcı kitapları, öğrencilerimizin okullarda ve gitmiş oldukları kurslarda görmüş oldukları konuların tekrarı şeklinde bilgiler sunmaktadır. Öğrencilerimizin, konularla ilgili anlam zorluğu yaşadığı durumlarda, kavrama zorluğu çektiği şartlarda konularla ilgili, genel tekrar olasılıkları büyük oranda artmaktadır.  Bu şekilde ürünler, öğrencilerimizin farklı konularda bilgileri öğrenmelerinde de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Öğrencilerimizin soru çözme gibi gereksinimlerine karşında, içeriğinde oldukça fazla konular yer alan yayınevleri tarafından ortaya çıkarılmış olan ürünlerdir. Bu ürünlerin satın alınmasının gerekli olduğu durumlarda ise, öğrencilerimizin kullanım amacına ve seviyelerine uygun ürünler tercih etmelerinde fayda vardır. Ortaöğretim eğitim süreci, öğrencilerimiz açısından ders içeriklerinin daha zor ve karmaşık olduğu, okul sürecinin oldukça zorlaştığı eğitim dönemleri arasında yer almaktadır. Öğrencilerimizin bu zorlu olan eğitim süreçleri eğitim hayatlarını da doğrudan etkilediğinden dolayı, alacakları kaynaklara oldukça dikkat etmeleri gerekmektedir. Öğrencilerimizin seçmiş olduğu kaynaklar ilgi çekici ve eğlenceli içerikte olursa, konulara çalışma süreçleri de bir o kadar keyifli hale dönüşecektir. Hem keyif alarak çalışma yapacaklar, hem de sıkılmadan çalışmalarına devam edeceklerdir. Ürün tercihi yapacak olan öğrencilerimiz, kolaydan zora doğru içeriği bulunan ürünleri tercih ettiklerinde ise bu durum, bilgilerinin pekişmelerine daha büyük olanaklar sağlayacaktır.

8.sınıf kitapları
8.sınıf kitapları

Ortaöğretim 8.Sınıf Yardımcı Kitapların Öğrencilerimiz Üzerinde Bulunan Etkileri

Ortaöğretim 8.sınıf yardımcı kitaplar, öğrencilerimizin hayalini kurmuş oldukları kaliteli ve nitelikli liselerde okumalarına büyük oranlarda kapıları aralamaktadırlar. Bu süreçte girecek oldukları LGS sınavına hazırlık süreçlerinde öğrencilerimize okulda öğrendikleri konular hafif gelmekte ise, konu anlatım ürünleri yerine konu özetli ürünler tercih etmelerinde fayda olacaktır.

8.Sınıf Kaynak Kitaplarıyla Öğrencilerimiz Geleceklerini Şekillendiriyor

8.sınıf kaynak kitapları öğrencilerimizin bu zorlu süreçte öğrenme becerilerini çok yüksek oranlarda arttırmaktadır. Satın alımı gerçekleştirilecek olan ürünlerin AYT ve TYT olarak ayrıştırılması ise sözel alanda ilerlemeyi düşünen öğrencilerimizin sayısal alanda vakit kazanmasına, sayısal alanda ilerlemek isteyen öğrencilerimizinse sözel alanda zaman kazanmasına fayda sağlamaktadır. Öğrencilerimiz bu dönemlerde, daha zor olan konulara yöneldikleri durumlarda ise sınavda başarı oranları daha da artış gösterecektir.

8.sınıf kaynak kitapları
8.sınıf kaynak kitapları

8.Sınıf Kitaplarıyla Geleceğinizi Şekillendirin

Ortaokul dönemi çocuklarımızın ilkokul eğitim sürecini tamamladıklarında geçiş yaptıkları eğitimlerinin devam ettiği önemli bir dönemdir. Tanımlamasını yapacak olursak; genel eğitim süresince bir taraftan hayata, diğer yandansa öğrencilerin lise sürecine hazırlanmasına olanak sağlayan 4 senelik eğitim olarak tabir edilmektedir. 2012 senesinde Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan düzenlemenin ardından öğrencilerin öğrenim görmüş oldukları 4 yıllık süreç (1.2.3.4.sınıflar için) 4 sene, 2.eğitim Aralığı (5.6.7.8.sınıflar için) 4 sene, 3.eğitim Aralığı (9.10.11.12.sınıflar için) 4 sene olarak belirlenmiştir. Yani yeni eğitim sistemi 4+4+4 şeklinde düzenlenmiştir. Ortaokul eğitim-öğretim dönemi birçok aile tarafından sıkıntılı bir süreç olan ergenlik dönemine denk gelen aralıktır. Çocuklar, bu dönemde ailelerinin her söylediği yapmamakta, aksine kendi bildiklerini, kendilerine doğru gelen şeyleri yapmaya meyilli hareketler göstermektedirler. Kendilerince bağımsızlığın ve özgürlüğün başlangıç dönemidir bu dönem. Bu süreçte belirli aralıklarla aile içi tartışmalar, kötü alışkanlıklar, evden kaçış gibi durumlar çocukların belirli kısmında sıkça görülebilmektedir. Bu dönemde çocukları 8.sınıf kitapları alarak derslere daha çok çalışma girişiminde bulundurmalı. Anlam veremedikleri konularla ilgili ürünleri alarak onların derslere olan sevgisini ebeveynlerin yükseltmeleri gerekmektedir. Hayatta her gencin karşılaştığı bu süreç, ailelerin doğru yaklaşım biçimleriyle çok rahat bir şekilde atlatılabilmektedir.

8.sınıf lgs test kitapları
8.sınıf lgs test kitapları

8.Sınıf LGS Test Kitaplarıyla Hayaller Gerçek Oluyor

Ortaokul öğrencilerinin girecekleri sınavlarda hayatlarında büyük önem taşımaktadır. Bu sınavlardan en önemli olanı Liselere Geçiş Sınavı’dır. Bu sınava çocukların hazırlanma süreçlerinde yukarıda belirttiğimiz ergenlik durumları göz önüne getirildiğinde hazırlanmakta oldukça zor bir duruma gelmektedir. Bu sınavın adını zaman zaman OKS olarak da duymanız mümkündür. Bu sınavın en temel sebebiyse sınavla öğrenci kabul eden liselere girebilmektir. 8.Sınıf LGS test kitapları bu süreçte öğrencilerimizin istediği liselerde öğrenim görebilmeleri açısından oldukça etkin çalışma ürünleridir. Müfredata uygun içerikli, kazanım temelli olarak hazırlanmış olan her çeşit soru kitapları, deneme, test kitapları gibi seçkin yayınevlerine ait ürünler bu süreçte öğrencilere ışık tutmaktadır. Sınavla öğrencilerimizin girmek istedikleri liselerse; Fen liseleri, Anadolu liseleri, Proje temelli liseler, Özel okullar, Askeri okullardır. Birçok öğrenci bu liselerden birisinde okuyabilmek adına gecesini gündüzüne katıp yoğun bir şekilde çalışma yapmaktadır.

8.sınıf en iyi test kitapları
8.sınıf en iyi test kitapları
8.Sınıf En İyi Test Kitaplarını Listemizden İnceleyebilirsiniz

LGS sınavına hazırlanan öğrencilerimiz kitap satın alırken özellikle en kalitelisini almaya özen göstermektedirler. Birçok öğrencimiz ve velilerimiz önerilen ürünlerle ilgili sıkça araştırmalar yapmaktadırlar. Ürün satın almanız gerektiği durumlarda sınav sistemine uygun olmayan, soru kaliteleri düşük olan yayınları kimse pek fazla tercih etmemektedir. Bu durumları göz önünde bulundurarak sizler için “8.sınıf en iyi test kitapları” adlı listemizi oluşturarak seçkin yayınevlerine ait LGS ürünlerinin listesini verdik. Umarım oldukça yüksek fayda sağlarsınız. Sizin de eklemek istediğiniz yayınevleri olursa mutlaka yorum olarak belirtin. Ürün isimlerine tıkladığınızda da sizler için ürünleri en uygun fiyatlara satan mağazaya gidebilirsiniz.

Mutlak Değer Yayınları 8.Sınıf LGS’nin Bilgesi Türkçe 10 Deneme

Startfen Yayınları 8.Sınıf LGS’den Önce 360 Soruluk Son Tekrar Soru Bankası

Zekâ Küpü Yayınları LGS’ye Erken Kayıt Tüm Dersler Yaz Çalışma Seti

Dahi Adam Yayınları 8.Sınıf LGS Tamamı Çözümlü 5 Deneme Sınavı

Soru Bankası Merkezi Yayınları 8.Sınıf LGS 8 Deneme Sınavı

Özgül Yayınları 8.Sınıf LGS Son 9 Sınavın Çıkmış Soruları ve Ayrıntılı Çözümleri 1.Kitap

Editör Yayınları LGS T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 30 Deneme Sınavı

Branş Akademi Yayınları 8.Sınıf LGS Fen Bilimleri 20 Deneme

Editör Yayınları LGS Kazan Kazan Tamamı Çözümlü 5 Deneme Sınavı

Branş Akademi Yayınları 8.Sınıf LGS Türkçe 20 Deneme

Tonguç Akademi Yayın LGS Nutuk Denemeleri

Branş Akademi Yayınları 8.Sınıf LGS Sayısal Mantık Deneme

Branş Akademi Yayınları 8.Sınıf LGS İngilizce Atomix

Puan Yayınları 8.Sınıf LGS Fen Bilimleri Soru Analizli 10+1 Deneme

Muba Yayınları 8.Sınıf LGS 5 Deneme

Tekiz Yayın 8.Sınıf LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Denemeleri

FDD Yayınları 8.Sınıf LGS Türkçe Çözümlü 10 Deneme

Hız Yayınları LGS 5 Deneme

 Tam Bilgi Yayınları Dikkat LGS de çıkabilir Tüm Dersler Soru Bankası

Fen Bilimleri Yayınları 5.Sınıf Fen Bilimleri LGS Başarı Seti

en iyi lgs kitapları
en iyi lgs kitapları
En İyi LGS Kitapları İçin Daha Fazla Beklemeyin

Yazımız içeriğinden gördüğünüz üzere en iyi LGS kitaplarıyla ilgili tüm bilgileri sizler için bir araya topladık. Üstelik önerdiğimiz bu kitaplar oldukça yoğun ilgi görmektedirler. Ayrıca yazımızı oluştururken birçok kaynaktan da bilgiler edindik. Yukarıda yer alan ürünlere ek olarak yayınevlerinin bilgilerini de sizlerle paylaşmak istedik. Aşağıda bulunan listeden de yayınevlerine ait ürünlere gidebilir, yayınevleri hakkında da temel bilgi edinebilirsiniz.

Tonguç Akademi Yayınları LGS Kitapları; Sınava girmek istiyorsan, güzel bir lisede öğrenim görüp, hayalini kurduğun üniversiteye sağlam adımlarla yürümek istiyorsan markanın ürünlerini mutlaka incelemelisin.

Sınav Yayınları LGS Kitapları; Bilindiği üzere markanın eğitim kurumları da bulunmaktadır. Oldukça köklü bir yapıya sahip olup, ülkemizin her bölgesinden yoğun ilgi görmektedir. Belki de aradığın ürün bu yayınevine aittir.

KVA Yayınları LGS Kitapları; Koray Varol Akademi yayınları alanında oldukça başarılı, binlerce öğrencinin yoğun ilgi gösterdiği ürünleriyle dikkat çekmektedir. Markanın ürünlerini de mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Bilfen Yayınları LGS Kitapları; Kendine ait eğitim kurumları bulunan, alanında öncü, oldukça profesyonel eğitimcileriyle dikkatleri üzerine toplayan yayınevinin ürünlerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Arı Yayınları LGS Kitapları; Adını arıların çalışmalarından, pes etmeden verdikleri emekten dolayı alan bu marka ürünleriyle de oldukça yoğun bir ilgi görmektedir. Kurucuları da eğitimci olduklarından dolayı bu işi gerçekten hakkını vererek yapmaktadırlar.

Karekök Yayınları LGS Kitapları; Markanın ürünleri oldukça kaliteli, güncel müfredat yapısına uygun içerikler yer almaktadır. Ürünlerine de yoğun bir talep bulunmaktadır.

Türev Yayınları LGS Kitapları; Markanın yaprak testleri oldukça dikkat çekicidir. Öğrenciler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Matematik dersleri de öğrencileri çok zorlayıcı bir yapıda değil, öğrenmesi oldukça keyiflidir.

Eksen Yayınları LGS Kitapları; Özellikle İngilizce kitabı öğrenme açısından oldukça eğlenceli. Kelimelerin öğrenimine ilişkin bir yapıda soru teknikleri yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan 7.Sınıf Yardımcı Kitaplar başlıklı makalemizde 7.sınıf kaynak kitapları, 7.sınıf yardımcı kitaplar ve ortaöğretim 7.sınıf kitapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

7.Sınıf Yardımcı Kitaplar

Sonraki Yazı

10.Sınıf Lise Yardımcı Kitaplar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir