9.Sınıf Yardımcı Kitapları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
5 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 3,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
9.sınıf lise yardımcı kitaplar

9.sınıf lise yardımcı kitaplar

9.Sınıf Lise Yardımcı Kitaplar İçin Tüm Yayınevleri Bir Arada

9.sınıf lise yardımcı kitaplar öğrencilerin sınava hazırlanmaları konusunda ve derslerin oldukça fayda sağlamaktadır. Kitapların sağladığı hızlı okuma etkinlikleri sayesinde, öğrencilerimizin okuma becerileri daha da gelişerek, derslerine ve girmiş oldukları sınavlara da bu durum fazlası ile yansımaktadır. Hızlı okuma teknikleri öğrencilerin sınavda ve derslerde odaklanma süreçlerini daha da arttırmaktadır. Ayrıca mağazamızı ziyaret ettiğinizde göreceksiniz ki, kategorilerde yer alan tüm kitapların içerikleri MEB müfredatına uygun olmakla birlikte, içerisinde bulunan hızlı okuma CD’leri sayesinde anlama teknikleri de orantılı olarak artış gösterecektir.

9.Sınıf Lise Kitaplarıyla Derslere Odaklanın

9.sınıf lise kitapları okulda konuları yeterince kavrayamayan öğrencilerimiz için, konu anlatımlarına değinerek, öğrencilerin konuları tekrardan öğrenmesine ve üzerinden geçmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca konu anlatımların dışında, video olarak setleri ve fasikülleri de tercih edebilirsiniz. Almış olduğunuz kaynaklarda ise, öğrencilerimizin anlamada güçlük çekmiş oldukları kaynaklarla ilgili olarak konuların daha iyi anlaşılabilmesi açısından görsellerle desteklenmiş açıklama kısımlarına da yer verilmektedir. Ayrıca öğrencilerin seçimi sayısal kaynaklardan yana olursa kolaydan zora doğru ilerleme süreci bulunan, konuların daha iyi pekişmesine olanak sağlayan, daha ileri süreçlerde öğrencilerimizin daha zor soruları kolaylıkla çözebilecekleri bir öğretici yapı mevcuttur. Ayrıca çözemediğiniz, zorlandığınız sorular varsa da bunların çözümleri ile ilgili videolara rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Matematik dersi ve Geometri dersine ait soru bankalarında yorumlamaya dayalı olan soru biçimleriyle öğrencilerimizin düşünme kabiliyetleri de oldukça artmaktadır.

9.Sınıf Kitaplarıyla Derslere Başarınızı Arttırın

9.sınıf kitapları arasında sözel olarak tercihte bulunan öğrencilerimizin çalışmış oldukları konuların akıllarında kalması açısından bol miktarlarda soru çözmeleri gerekmektedir. Bununla ilgili olarak yine mağazamızı ziyaret ettiğinizde geçmiş yıllara ait çıkmış soruların kitaplarına ulaşabilirsiniz. Deneme benzeri şeyler çözmekse, öğrencilerimizin gerçek sınav sürecine hazırlanmaları açısından, ayrıca öğrencilerimizin zamanlarını güzel bir şekilde kontrol edebilmeleri açısından oldukça yüksek önem arz etmektedir. Bu süreçte öğrencilerimiz eksik oldukları konularında farkına vararak, yoğunluklarını arttırıp gerçek sınavda oldukça iyi bir başarı gösterebilmektedirler. Sizde mağazamızı ziyaret ederek birçok yayınevi ürününü tek bir çatı altında bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Lise Yardımcı Kitapları başlıklı makalemizde lise kitapları ve lise yardımcı kitaplar hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Lise Yardımcı Kitapları

Sonraki Yazı

Ortaokul Yardımcı Kitapları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir