Antrenman Yayıncılık Soru Çözümleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
34 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
antrenman yayıncılık hiç problem değil

antrenman yayıncılık hiç problem değil

Antrenman Yayıncılık Hiç Problem Değil

Yayınevi, senelerdir aynı yapıda hazırlanmış olan, öğrencilere sunulmuş test kitapları, konu anlatım kitaplarıyla, basit yapıda kolay anlatımları barındıracak şekilde ürünlerini düzenleyerek test kitaplarıyla ilgili kaynaklara yeni bir soluk getirmeyi başarmıştır. Markanın ürünlerinin oldukça anlaşılır olması ve konu anlatım kitaplarına da yer veriyor olması dikkatleri daha da üzerine çekmektedir. Soru çözümlemek isteyen öğrencilerimizin çözümleme yapması için de soru kitapları oldukça kaliteli içeriktedir. Güncel soru örneklerine yer verilmektedir ürünlerde. Antrenman yayıncılık hiç problem değil kitabı ise ÖSYM tarafından düzenlenen tüm sınavlarda çıkan problemlerin konuları için kullanabileceğiniz bir üründür. Ürün içerisinde 146 adet test bulunmakta, ayrıca 1345 adet soru yer almaktadır. Bu 1345 sorunun tamamının video çözümleri de bulunmaktadır. Ayrıca Antrenman yayıncılık soru çözüm videoları için buradan inceleme yapabilirsiniz.

antrenman yayıncılık soru çözümü
antrenman yayıncılık soru çözümü

Antrenman Yayıncılık Soru Çözümü

Günümüzde bakıldığı zaman akıllı tahtalar, hemen hemen tüm sınıflarda yer almaktadır. Bu ürünlerin temel fonksiyonları ise sınıf içerisinde etkileşimli bir ortam sağlayarak derslerin akıllarda daha da kalıcı olmasını sağlamaktır. Ayrıca derslerin pratik bir şekilde anlatılmasına da büyük olanak sağlamaktadır. En basit manada açıklamasını yapacak olursak bilgisayar programlarının tahtalarda kullanımına olanak sağlayan bir teknolojidir. Yayınevinin öğretmenlere tamamıyla ücretsiz olarak sunmuş olduğu, öğrencilere daha akılda kalıcı dersler anlatmak için kullanılan bir teknolojide ürünleri şekillendirilmektedir. Antrenman yayıncılık soru çözümleri bu uygulamanın sayesinde işleri oldukça kolaylaştırmakta ve öğrencilerin dersleri daha verimli geçirmeleri sağlanmaktadır. Bu uygulamalarsa, yayınevinin internet sitesi üzerinden kullanıcılara dağıtılmaktadır. Ayrıca bu uygulamayı indirerek USB bellek içerisinde, CD, DVD içerisinde ve benzer depolama aygıtlarında saklayabilmeniz mümkündür. Uygulamanın çalışır vaziyete getirilmesi de oldukça kolaydır. Takip edilmesi gereken aşamalarsa 3 adımdan oluşmaktadır. 1.adım indirme aşaması, 2.adım çalıştırma aşaması, 3.adım ise kullanım aşamasıdır. Bu başlıkları takip ederek dosyaları ücretsiz bir şekilde indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Antrenman Yayıncılık Video Çözümleri

Marka tarafından hazırlanmış olan yukarıda belirttiğimiz ürün öğrencilerin problemleri anlayabilmesi, çözümlemesi hedeflenerek çıkarılmıştır. Ürün içerisinde yer alan oldukça güncel ve kaliteli sorular sayesinde çözüm mantığı öğrencilerin kafasına tamamen oturtulmaktadır. Bu sayede kısa olan ve özetlerle desteklenmiş olan anlatım bölümlerinde mantığın nasıl kurulacağına yer verilmiş, öğrencilerin problemleri ezberden değil de, anlayarak çözmeleri hedeflenmiştir. Üründe yer alan bazı alt başlıklarsa “parçaların toplamı bütüne eşittir”, “kalanın kalanı” gibi başlıklardan oluşmaktadır. Antrenman yayıncılık video çözümleri ile ilgili daha kapsamlı bilgi elde etmek isterseniz de linkten sayfaya ulaşarak içerik hakkın fikir edinebilirsiniz.

Antrenman Yayıncılık Yeni Nesil Matematik

Markanın internet sitesini incelediğinizde videolar sekmesini tıklarsanız soru çözümlemeleri ile ilgili videolara ulaşabilirsiniz. Kitap içerisinde çözümleme zorluğu yaşadığınız, çözümüne ulaşamadığınız sorularla ilgili olarak çözümleri buradan uygulamalı olarak inceleyebilir, soru mantığını tam manası ile bu sayede kavrayabilirsiniz. Takılmış olduğunuz soruların çözümlemeli olan cevaplarını öğrenmek ilerleyen zamanlarda karşınıza çıkabilecek benzer olan soruları daha rahat çözmenize fayda sağlayacaktır. Antrenman yayınları yeni nesil matematik sorularının cevabını öğrenebilmek için internet sitesi üzerinde yer alan video sekmesinden konuyu ve kitabı belirtirseniz cevaplar karşınıza çıkacaktır. Ayrıca site üzerinde soru çözümlemenin yanında eksik kalmış olduğunuz, tekrar etmek istediğiniz matematik konularına ait videoları da bulabilmeniz mümkündür. İsteğinize bağlı olarak dilerseniz öncesinde konu anlatımlı videoları izleyerek sonrasında çözümleme videolarını inceleyebilirsiniz.

Antrenman Yayıncılık Örnek Kitap

Markanın yayınlarına ait olan kitapların örnek yayınları ve PDF dosyaları sadece öğretmenlerle paylaşılmaktadır. Eğer Antrenman yayıncılık örnek kitap talebinde bulunmak isterseniz linkten talep ekranına geçiş yaparak orada yer alan alanları eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yanıt Yayınları Deneme Sınavı başlıklı makalemizde yanıt yayıncılık deneme, yanıt yayıncılık deneme sonuçları ve yanıt yayıncılık tyt matematik çalışma kitabı hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

TYT AYT Soru Bankası Kitapları

Sonraki Yazı

Çin Corona Virüsü Salgını

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir