AYT Hazırlık Kitapları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

AYT Alan Yeterlilik Testi Hazırlık Kitapları

Alan Yeterlilik Testi sınavı AYT Fen bilimleri, Sosyal bilimler, Matematik ve Türkçe dersler ağırlıklı olmak üzere TYT sınavından 1 gün sonrasında yapılan yeni sistem bir sınavdır. Puana etki oranı ise %60 civarlarındadır. Bu nedenle hazırlık için seçeceğiniz kaynaklar çok büyük önem arz etmektedir. AYT hazırlık kitapları ile ilgili mağazamızda yüzlerce seçkin yayınevlerine ait ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Mağazamızda bulabileceğiniz ürünlerden bahsedecek olursak Nitelik yayınları AYT Matematik hazırlık kitapları, Palme yayınları AYT matematik, coğrafya eşit ağırlık tüm dersler konu anlatımlı soru kitabı, Paraf yayınları AYT adım adım kimya çözümlü soru kütüphanesi kitapları. Ayrıca Sınav yayınları AYT kimya, fizik, matematik, coğrafya, çek kopart yaprak testler kitapları, Palme yayınları AYT sayısal tüm dersler soru kitapları, Limit yayınları AYT kimya, felsefe organik soru bankası el kitabı ürünleri. Bunlara ek olarak Yayın denizi yayınları AYT sözel sayısal tekrar ettiren tek 3 deneme kitapları.

Yukarıda yer alan ürünlere ek olarak mağazamızda sıkça talep gören diğer yayınevi ürünleri ise Ata yayınları AYT hazırlık kitapları soru bankası denemeleri, Arı yayınları AYT hazırlık kitapları soru bankası denemeleri, Bilfen yayınları AYT hazırlık kitapları soru bankası denemeleri ürünlerini de gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca Açı yayınları AYT hazırlık kitapları soru bankası denemeleri, Evrensel iletişim yayınları AYT hazırlık kitapları soru bankası denemeleri, Sadık uygun yayınları AYT hazırlık kitapları soru bankası denemeleri, Teas press yayınları AYT hazırlık kitapları soru bankası denemeleri ürünlerini de mağazamızdan hemen uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan YKS Hazırlık Kitapları başlıklı makalemizde yks hazırlık kitapları ve yks kitapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

YKS Hazırlık Kitapları

Sonraki Yazı

TYT Hazırlık Kitapları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir