Çekçekli Okul Çantası

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
42 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
çekçekli okul çantası

çekçekli okul çantası

Çekçekli Okul Çantası Neden Kullanmalıyım?

Eskiden öğrencilerin okul araç gereçlerini taşımaları bir hayli zordu. Bunun en büyük nedeni ise teknolojinin bu kadar gelişmemiş olması, eski çıkan ürünlere bağımlı kalma, araştırıp yeni ürünler geliştirme çalışmalarının yapılmaması idi. Günümüzde çıkmış olan ve yaşamı oldukça kolaylaştıran bu çekçekli okul çantası okul, seyahat gibi süreçleri de kullanılmaya başlanması ile birlikte daha keyifli bir yapıya çevirmiştir. Bu ürünler rahat taşınmasına ek olarak ürünün tabanında yer alan tekerlekler sayesinde tüm zemin alanlarında rahatlıkla çekilebilmekte ve çekçek özelliğine sahip olmasından dolayı da bir nevi çocuk oyuncağı haline gelmiştir bu ürünlerin kullanımları. Bu ürünler en çok kimin işine yarıyor? Kimlerin işi daha da kolaylaştı? Diye aklınızda deli sorular varsa hemen cevaplıyorum. İlkokul çağı çocukları 🙂 Ayrıca farklı renkleri, birbirinden güzel desenlerini de işin içerisine katarsak havasından da geçilmiyor. Çekçekli okul çantasının kendisine çekici kıldığı en önemli özelliği deseni, o karizma görünümü. Hani insanın aklını başından alıyor 🙂

çekçekli okul çantası modelleri
çekçekli okul çantası modelleri

Çekçekli Okul Çantası Her Sınıf İçin Var mı?

Okul çantası deyince akan sular duruyor demi 🙂 Bu çantaların en çok kullanımını sağlayan yapı nedir? Hiç araştırdınız mı? Ben araştırdım 🙂 Gelin birlikte bakalım. Bunun cevabı içeriğimizde anahtar kelime olarak sık aralıklarla geçmekte. Eskiden çocuklar çanta götürmek istemezlerdi okula. Bende çocukluğumdan iyi bilirim o sırt çantalarını. Otobüste başa bela, oturursunuz başa bela. Yani bir yer de ona açmanız lazım. Artık çekçekli okul çantasının üretimiyle birlikte bu durum ortadan kalktı. Çekçekli okul çantasının çıkmasıyla birlikte çocuklar istediği konfora ulaştıklarından dolayı çantaya olan ilgi de arttı. Fiyatları normal çantalara göre biraz tuzlu ama o da işin cilvesi diyelim 🙂 Gelin hep birlikte çekçekli okul çantalarını hangi sınıf aralığında öğrenciler kullanabilir görelim.

çekçekli anaokulu çantası
çekçekli anaokulu çantası

Çekçekli Anaokulu Çantası

Bu güzel ürünler çeşitli olan boylara sahip olmasından dolayı her yaş aralığında çocuk ürünü rahatlıkla kullanabilmektedir. Yalnızca anaokulu değil, bunun yanında ilkokul, ortaokul düzeyinde bulunan çocukların tamamı da bu ürünleri yaş aralıklarına uygun olarak alıp kullanabilmektedirler. İnsanın okula tekrardan başlayası geliyor böyle ürünleri gördükçe 🙂 Ürünler yaş aralıklarına göre farklı boyut ve özelliklerde olmalarından dolayı da fiyatlarda bu değerlere göre farkındalık göstermektedir. Çekçekli Anaokulu çantası miniklere göre olduğundan dolayı biraz daha uygundur fiyatları ilkokul, ortaokul ürünlerine göre. Şimdi ki çocuklar kral diyelim, karizma ortalığı yıkıyor hani 🙂

çekçekli ilkokul çantası
çekçekli ilkokul çantası

Çekçekli Okul Çantası İlkokul

Ben bu çantaları hep arabaya benzetiyorum. O kadar müthiş bir kullanım sunuyor ki yeme yanında yat derler ya hani, tam da öyle işte 🙂 Çekçekli okul çantası ilkokul öğrencileri için özenerek üretilmiş. Çantayı aldınız, eşyaları yerleştirdiniz, rutin işlemler diyelim keselim 🙂 Çantanın üst kısmında yer alan tutma kolu çekilerek açılıyor, çanta sonrasında taşımaya hazır hale geliyor 🙂 Sanki araba örneği yalan oldu gibi ama olsun el freni örneğine benzedi sanki 🙂 Bu çekme kolunun kendisine has bir özelliği de bulunmakta. Çekme kolu ayarlanabilir bir yapıda bulunmaktadır. Bu durumsa her boy aralığında çocuğun ürünü rahat bir şekilde taşımasına olanak sağlamaktadır.

çekçekli ortaokul çantası
çekçekli ortaokul çantası

Çekçekli Okul Çantası Ortaokul

“Okullar Başlıyorr” kelimesini duyunca sizde de oluyor mu bilmiyorum ama benim aklıma hemen alışveriş geliyor 🙂 Okullar başladığı süre içerisinde hatta başlamadan 1 hafta öncesinde detaylı bir ürün araştırmasına başlanılır, sonrasında geniş bir alışveirş yapılır. Bu alışverişlerde öncelik her zaman tüm araç-gereçleri içerisinde barındıracak çantaya verilmektedir. Çocuklar için okul çantası satın almadan öncesinde mutlaka kalitesi açısından marka araştırması yapmanız gerekmektedir. Size kıyak olsun diye makalemiz içerisinde ben bu markalara ve markalara ait ürünlere nereden ulaşacağınıza da değindim. Bir çayı hak ettim sanırım 🙂 Öncelikle satın alacağınız ürünleri çocukların rahat taşıyabilmesi gerekmektedir. Tam da burada bu son moda çekçekli okul çantası ortaokul öğrencilerinin de imdadına şıp diye yetişmektedir. Zaten alışveriş yapacağınız esnada çanta ne hikmetse sanki göğsünü kabartır gibi ben buradayım diye sesleniyor, gel de alma 🙂

en iyi çekçekli okul çantaları
en iyi çekçekli okul çantaları

En İyi Çekçekli Okul Çantası Modelleri

Yukarıda söylemiştim sizlere, kıyak geçeceğim ama bir çayınızı içerim diye 🙂 Gelin hep birlikte insanların en çok tercih etmiş olduğu çekçekli okul çantası modellerini inceleyelim.

Busquets Çekçekli Çanta

Marka ilk olarak 1922 senesinde faaliyetlerine sürdürmeye başlamıştır. Noel kartları üretip satan firma 1960 senesinde ise kalitesini dünya geneline kanıtlamayı başarmıştır. Son 40 yıl içerisinde çanta üretimlerine de başlayan Busquets çekçekli okul çantası ürünüyle bir kez daha müşterilerinin kalbinde taht kurmayı başarmıştır.

Çekçekli Okul Çantası Hakan Çanta

Marka, ilk lisans sözleşmesini 1995 yılında Walt Disney ile imzalamış olup, çizgi karakter dünyasını çanta ile bütünleştirip kısa sürede dev bir marka boyutuna gelmiştir. Marka 2017 senesinde de 52 adet lisansı kendi içerisine dâhil ederek, ülkemizin dünya çapında markalarından birisi haline gelmiştir. Ayrıca geliştirmiş olduğu ürünleri de 30 üzeri ülkeye ihraç etmektedir. Çekçekli okul çantası Hakan Çanta ürünleri ile ilgili de yine sizlere ürünleri güvenle satın alabileceğiniz ülke geneli popüler bir çevrimiçi mağazanın linkini içeriğimizin sonunda paylaşıyor olacağım.

Slazenger Çekçekli Okul Çantası

Marka, İngiltere’nin en eski spor markaları arasında bulunmaktadır. Oldukça kaliteli spor malzemeleri üretmekle birlikte, ürettiği ürünlerin de dünya genelinde pazarlama süreçlerini yürütmektedir. Slazenger çekçekli okul çantası marka tarafından aynı kalitede üretilmekte, ayrıca ürünlerine de hem tasarım, hem de kullanım açısından büyük bir ilgi verilmektedir. Markanın ürünleri ile ilgili de sizlere içeriğimizin sonunda alışveriş yapabileceğiniz linki veriyor olacağım.

Busquets Çekçekli Çanta Ürünlerine Buradan Ulaşabilirsiniz!

Slazenger Çekçekli Çanta Ürünlerine Buradan Ulaşabilirsiniz!

Hakan Çekçekli Çanta Ürünlerine Buradan Ulaşabilirsiniz!

Bir önceki yazımız olan Ahşap Boyama Malzemeleri başlıklı makalemizde ahşap boyama malzemeleri, ahşap boyama malzemeleri nelerdir ve ahşap boyama örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Tudem Yayınları Kitapları

Sonraki Yazı

Kitap Okumanın Faydaları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir