Clementoni Oyuncaklar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
11 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
clementoni oyuncaklar

clementoni oyuncaklar

Clementoni Oyuncaklar Eğlenirken Öğretiyor

Çevrelerini ve kendilerini yeni tanımakta olan çocukların anlayabilecekleri en iyi oyun dilleri arasındadır. Her çocuk gelişim olarak diğerinden farklıdır ve gelişim süreçleri de buna göre farklılık göstermektedir. Çocukların olumlu olarak gelişim göstermelerinde ise oyun oynama ihtiyaçlarının ve isteklerinin giderilmesinin önemi oldukça büyüktür. Clementoni oyuncaklar oldukça geniş yapıda yer alan çeşitliliği ile çocukların oyun oynamaları esnasında öğrenmelerini de sağlamaktadırlar. Ürünler birçok araştırmacı tarafından çocukların gelişimine katkı sağlaması için özel olarak tasarlanmaktadır. Ürünler, 0 aylık ve 12 aylık tüm çocukların gelişimlerini desteklemesi amacıyla hazırlanmaktadır. Her yaş grubunun öğrenme ihtiyacı ve hızları farklı olmasından dolayı da ürünlerde kendi içerisinde değişiklikler göstermektedir.

clementoni oyuncak
clementoni oyuncak

Clementoni Oyuncak Zekâ Gelişimini Destekliyor

Ürünün, bebekler için hazırlanan serileri, ilk çocukluk dönemine uygun olan ürünler arasında bulunmaktadır.  Daha da ilerleyen yaş aralıkları içinse okul öncesi dönemde bulunan çocukların gelişimlerine katkı sunan eğitici ürünler gelmektedir. “Clementoni oyuncak” Bilim ve oyun serileri, modern yapıda yer alan tabletler, minik bilgisayarlar, teknolojik oyuncaklar, farklı seçeneklerde yapbozlarla her yaş aralığında bulunan oyun tutkunlarının vazgeçilmez ürünleri arasında bulunmaktadır. Çocuklar, hayata gözlerini açmış oldukları ilk andan itibaren çevresini keşfetmeye, olup bitenleri öğrenmeye başlamaktadırlar. Ürün, çocukların oyuncaklarla tanışmış oldukları ilk andan itibaren onların mantıksal becerilerinin gelişimine büyük katkı sağlamaktadır.  Çocuklar için öğrenme süreci ve hafızalarının gelişim süreçleri, doğal olarak ilerleyen bir süreçtir. İçinde bulunmuş oldukları oyun dünyası, oynamış oldukları oyuncaklar, sürekli olarak çocukların dünyayı tanımalarına ve öğrenmelerine olanak sağlamaktadırlar. Ürünler çocuklarda görsel algılarının gelişimlerine ve mantıksal becerilerinin artmasına büyük fayda sağlamaktadır.

clementoni cyber robot
clementoni cyber robot

Clementoni Cyber Robot

Ürün teknoloji meraklıları için özel olarak tasarlanmıştır. Programlanabilir özellik taşıyan bu ürün, robot bilimiyle ilgili bilgileri kavramak için oldukça ideal bir yapıda bulunmaktadır. “Clementoni Robot” ürününün kullanımı ile ilgili olaraksa marka tarafından geliştirilmiş olan ücretsiz uygulama indirilmektedir. Bu uygulama Android, İOS işletim sistemlerinden herhangi birisiyle uyumlu tablet ya da telefonlara indirilebilmektedir. Sonrasında ise Bluetooth sayesinde ürünü 4 farklı oyun modunda kullanabilmektesiniz. Bu modlarsa; Dijital programlama, Gerçek zamanlı kontrol işlemi, Gyro modu, Kendi kendine öğrenme modu olarak sınıflandırılmaktadır.

Dijital Programlama Modu; Bu mod, farklı hız aralığında yer alan hareketler, ses efektleri ve ışık efektleri içeren komut dizileri oluşturmak için kullanılmaktadır. Verilmiş olan komutların onay sürecinden öncesinde simüle edip, yaptığınız kodlamayı kontrol edebilmeniz mümkündür.

Gerçek Zamanlı Kontrol Modu; Bu mod sayesinde robot bir uzaktan kumandaya sahipmiş gibi kontrole edilebilmektedir. Robot verilen tüm komutları eş zamanlı olarak yerine getirmektedir. Robotun tüm hareketleriyse akıllı telefonlardan ve tablet ekranlarından kamerayla takip edilebilmektedir.

Gyro Mod; Bu mod, robotu gerçek zamanlı olarak kullanabilmeniz için, akıllı telefonlarınız ya da tabletlerinizin jiroskop, ivmeölçer özelliklerinden faydalanmaktadır.

Kendi Kendine Öğren Modu; Bu mod, seçilmiş olan tüm komutların kaydedilmesini sağlamaktadır. Çeşitli yolları hafızasında barındırarak istenildiği durumlarda tekrar yerine getirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca bu mod üzerinde elektronik arkadaşınızı izlemek için cihaz kamerasına da erişmenin mümkündür.

clementoni puzzle
clementoni puzzle

Clementoni Puzzle

Çocuklardan yetişkinlere kadar tüm yaş aralığına hitap etmekte olan bu ürünler, çeşitli hobi ürünleri arasında da farklı bir önem taşımaktadırlar. Parça sayısı olaraksa 500,1000, 1500, 2000, 3000, 4000 parçaya kadar farklı seçenekleri bulunmaktadır. “Clementoni puzzle” yetişkinler için oldukça keyifli zaman geçirme, çocuklar içinse parça ve bütün ilişkisini sağlamayı amaçlama, problem çözme yetisi gibi birçok gelişime katkı sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Lego Filmi 2 Türkçe Dublaj HD başlıklı makalemizde LEGO filmi 2, LEGO filmi 2 oyuncakları ve LEGO Filmi 2 Türkçe Dublaj HD İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Lego Filmi 2 Türkçe Dublaj HD

Sonraki Yazı

Kırtasiye Malzemeleri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir