Eis Yayınları Cevap Anahtarları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
198 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 3,74.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
eis yayınları cevap anahtarı

eis yayınları cevap anahtarı

Eis Yayınları Cevap Anahtarı

Yayınevi ülkemizin saygın markaları arasında bulunmakta, eğitim-öğretim sektöründe öğrenci ve öğretmenlere çıkarmış olduğu ürünlerle büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Yayınevi ders anlatım föyleri, hazırlık sınıfı, teknoloji, soru bankaları, ölçme değerlendirme kitapları ile sınavlarda öğrencilerin gözle görülür derecelerde başarılar yakalamasına olanak sağlamaktadır. Ders anlatım föyleri, bağlı bulunduğu konu alanlarının içermiş olduğu tüm bilgileri, ayrıntıları belirli bir plana göre öğrencilere sunmakta olan 8 sayfası bulunan bir kitapçıktır. Her bir föy ise genel olarak konu anlatımları, örnek sorular, konuları pekiştirme uygulamaları, konu testleri ile kapsanmaktadır. Marka belirli dönemlerde öğrencilerin bilgilerini sınamaları adına, sınav öncesi hazırlık olması açısından denemeler düzenlemektedir. Eis yayınları cevap anahtarı ile ilgili çözümlerin sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz. Föylere kaldığımız yerden devam edecek olursak, föy içerisinde bulunan her bir konu belirli sayılarda föylerde anlatılmıştır. Konulara ait föy sayılarının belirlenmesinde ise konu içerisinde bütünlük taşıyan parçalar, föylerin bir ders saati içerisinde işlenebilinirliği gibi konulara değinilmektedir. Eis yayınları cevapları ile ilgili sonuçları inceleyip, yanlış yaptığınız soruların üzerinden tekrar geçebilirsiniz.

eis yayınları ders föyleri indir
eis yayınları ders föyleri indir

Eis Yayınları Ders Föyleri İndir

Bir konunun anlatımı ve öğretimi için gerekli bulunan tüm bilgilerin, ayrıntıların belirli plana göre bağlı olarak sunulmasını sağlayan ürünler ders föyü olarak adlandırılmaktadır. Ders föyleri herhangi bir dersin anlatım süre aralığı olan 40 dakikalık sürece uygun yapıda hazırlanmaktadır. Sürecin bu şekilde olmasının en temel sebebi ise uzun olan çalışma aralıklarında öğrencilerin algılama güçlerinin azalmasından dolayı, öğrencinin bir ders süresinde konuya çalışmasına, anlamasına yetecek şekilde oluşturulmasıdır.  Eis yayınları ders föyleri ayrıca konulara çalışma esnasında, anlatım zamanlarında ayrıntıların unutulmaması, atlanmaması için konuların anlam kazanmasını da güçlendirmektedir.  Yukarıda yer alan görseli tıklayarak Eis yayınları ders föylerini indirebilirsiniz. Bu uygulama öğretmenlerle öğrencileri bir araya getirerek, karşılıklı iletişime dayalı olarak öğrenimin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

eis yayınları matematik föyleri
eis yayınları matematik föyleri

Eis Yayınları Matematik Föyleri

Eis yayınları matematik föyleri doğru yöntemde ders çalışmanızı kolaylaştırmaktadır. Öğretmen ve öğrenci arasında öğretmeyi ve öğrenmeyi de kolaylaştırmaktadır. 40 dakikalık olmasından dolayı öğrencileri çok yormamaktadır. Bir konuyla ilgili anlatılması ve öğretilmesi gereken şeylerin tamamını kapsamaktadır.

eis yayınları 9.sınıf matematik ders anlatım föyleri cevapları
eis yayınları 9.sınıf matematik ders anlatım föyleri cevapları

Eis Yayınları 9.Sınıf Matematik Ders Anlatım Föyleri Cevapları

Yayınevinin geliştirmiş olduğu föylerle sunulmuş olan bilgiler, örnek soru teknikleri ile bir araya getirilerek, somut bir boyut kazandırılmakta, bu sayede kalıcı öğrenmenin sağlanması hedeflenmektedir. Ayrıca konulara ve derslere bağlı olarak, doğru-yanlış eşleştirme, boşluk doldurma, açık uçlu olan sorular, tabloların ve grafiklerin yorumları gibi tekniklerle, öğrencilerin konuları pekiştirmesi sağlanmaktadır. Eis yayınları 9.sınıf matematik ders anlatım föyleri cevaplarını yukarıda yer alan görseli tıklayarak inceleyebilir, çözümlerinizin sonucuna göre eksik olduğunuz konuları analiz edebilirsiniz.

eis yayınları 10.sınıf matematik ders anlatım föyleri cevapları
eis yayınları 10.sınıf matematik ders anlatım föyleri cevapları

Eis Yayınları 10.Sınıf Matematik Ders Anlatım Föyleri Cevapları

Yayınevinin geliştirmiş olduğu föylerle sunulmuş olan bilgiler, örnek soru teknikleri ile bir araya getirilerek, somut bir boyut kazandırılmakta, bu sayede kalıcı öğrenmenin sağlanması hedeflenmektedir. Ayrıca konulara ve derslere bağlı olarak, doğru-yanlış eşleştirme, boşluk doldurma, açık uçlu olan sorular, tabloların ve grafiklerin yorumları gibi tekniklerle, öğrencilerin konuları pekiştirmesi sağlanmaktadır. Eis yayınları 10.sınıf matematik ders anlatım föyleri cevaplarını yukarıda yer alan görseli tıklayarak inceleyebilir, çözümlerinizin sonucuna göre eksik olduğunuz konuları analiz edebilirsiniz.

eis yayınları 11.sınıf matematik ders anlatım föyleri cevapları
eis yayınları 11.sınıf matematik ders anlatım föyleri cevapları

Eis Yayınları 11.Sınıf Matematik Ders Anlatım Föyleri Cevapları

Yayınevinin geliştirmiş olduğu föylerle sunulmuş olan bilgiler, örnek soru teknikleri ile bir araya getirilerek, somut bir boyut kazandırılmakta, bu sayede kalıcı öğrenmenin sağlanması hedeflenmektedir. Ayrıca konulara ve derslere bağlı olarak, doğru-yanlış eşleştirme, boşluk doldurma, açık uçlu olan sorular, tabloların ve grafiklerin yorumları gibi tekniklerle, öğrencilerin konuları pekiştirmesi sağlanmaktadır. Eis yayınları 11.sınıf matematik ders anlatım föyleri cevaplarını yukarıda yer alan görseli tıklayarak inceleyebilir, çözümlerinizin sonucuna göre eksik olduğunuz konuları analiz edebilirsiniz.

eis yayınları video çözümleri
eis yayınları video çözümleri

Eis Yayınları Video Çözümleri

Eis yayınları video çözümleri ile ilgili yukarıda yer alan görseli tıklayarak, çözemediğiniz soruları uygulamalı olarak inceleyebilir, soru mantığını bu şekilde tam manası ile anlamlandırabilirsiniz. Markanın bu yaklaşımı öğrenciler tarafından oldukça takdir görmekte, öğrencilerin soru tekniklerini çözümlemelerinde de büyük kolaylık sağlamaktadır.

eis yayınları yardımcı kitaplar
eis yayınları yardımcı kitaplar

Eis Yayınları Yardımcı (Kaynak) Kitapları

Markanın ürünleri ile ilgili araştırma içerisindeyseniz, tüm ürünleri nerede bulabileceğinizi bilmiyorsanız, ayrıca ürünlere uygun rakamlara sahip olmak istiyorsanız yukarıda yer alan görseli tıklayarak Eis yayınları yardımcı (kaynak) kitapları ile ilgili kategorimize ulaşabilir, dilediğiniz ürünü mağazamız üzerinden kolay bir şekilde, uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Üstelik ülkemizin hangi bölgesinde olursanız olun, kargo hizmetimiz sayesinde ürün kapınıza kadar gelmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan More and More Cevap Anahtarları başlıklı makalemizde 8.sınıf more and more practice book cevap anahtarı, more and more 5.sınıf cevap anahtarı ve more and more 6.sınıf cevap anahtarı hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

More and More Cevap Anahtarları

Sonraki Yazı

Tudem Yayınları Kitapları

One Comment

  • çok teşekkür ederim ben yapamamışta olabilirim ama hiç işime yaramadı gidip siteyi koymuşsunuz linke

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardımcı Kitaplar Blog

Yardımcı Kitaplar Blog