Hız Yayınları Deneme Sınavı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
32 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Hız Yayınları deneme sınavı sonuçları

Hız Yayınları deneme sınavı sonuçları

Hız Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları

Marka, senelerini öğrencilerin eğitimine adamış, senelerin vermiş olduğu bilgi birikimi ile kendi sektöründe oldukça uzmanlaşmış, sayısı binleri aşan birçok öğrenciyi de sınava hazırlamıştır. Markanın kurucuları ise ülkemizin önde gelen Uğur, Karakök, Sevinç, Netbil, Biltest gibi eğitim kurumlarına binlerce soru hazırlamış olan ve Fen Bilimleri öğretim görevlisi olan İbrahim Sakallıoğlu ile Matematik öğretim görevlisi Bülent Bahadır tarafından kurulmuştur. Alanında oldukça kaliteli ürünler ortaya çıkaran markanın Misyonu ise ülke içerisinde sık sık değişikliğe uğrayan eğitim-öğretim sisteminin göz önünde bulundurularak, bu yapıya göre güncel ve kaliteli ürünler ortaya çıkarıp kendilerini takip eden öğretmen ve öğrencilere yardımcı olmaktır. Ayrıca velilere yol gösterip öğrencilerin hedeflerine ulaşması en büyük hedefleri arasında bulunmaktadır. “Hız Yayınları deneme sınavı sonuçları” ile ilgili olarak ise linkten inceleme sayfasına ulaşabilir, sonuçları takip edebilirsiniz.

Hız Yayınları deneme sonucu
Hız Yayınları deneme sonucu

Hız Yayınları Deneme Sonucu

Marka, senelerin kendisine katmış olduğu tecrübelerle “Gelecek Hız’la Gelecek!” inancıyla yoluna devam etmektedir. Türkiye genelinde eğitim sektöründe fark yaratıp sektörünün öncü kurumu olma yolunda da emin adımlarla ilerleyen markanın “Hız Yayınları deneme sonucu” ile ilgili sayfasından sonuçlarınızı inceleyebilirsiniz.

Hız Yayınları Matematik
Hız Yayınları Matematik

Hız Yayınları Matematik

Markanın kuruluşunda bulunan hikâye, 2 öğretmenin akşam yemeğinde şakalaşması ile başlamıştır. Önceki yıllarda birçok yayınevine yazarlık yapmış olan İbrahim Sakallıoğlu’nun, Bülent Bahadır’a “Hep başkaları için yazıyorsun, birazda kendin için yaz” demesinin sonucunda Bahadır Bey’in de İbrahim Bey’e “o zaman gel birlikte yazalım” demesinin sonucunda 2016 Eylül ayında kurulmuş olan bir şirkettir. Bülent Bey, piyasada yer alan birçok yayının yıllardır öğrencilere çözdürüldüğünü, o döneme ait yaşanılan problemleri de kendilerinin çok iyi bildiklerini dile getirmiştir. Sonrasında ise “Yayınlarda müfredatın dışında birçok sorunun olması, zorluk derecelerinin ise TEOG sınavına uygun olmaması gibi olumsuz durumlar bulunmakta idi. Biz ise bu sorunları hiçbir zaman öğrencilerimizle, öğretmenlerimize yaşatmayacağız diyerek kollarımızı sıvadık ve “Gelecek Hız’la Gelecek sloganımız ile şirketi kurduk.” Söylemiyle süreci anlatmıştır. “Hız Yayınları Matematik” ürünleriyle ilgili olaraksa mağazamızı ziyaret edip, markanın ürünlerine kampanyalı fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ata Yayıncılık Deneme Sınavı başlıklı makalemizde Ata yayınları deneme, Ata yayınları deneme sınavı cevap anahtarı ve Ata yayınları deneme sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Ata Yayıncılık Deneme Sınavı

Sonraki Yazı

Savant Sendromu Nedir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir