İsem Yayıncılık Cevap Anahtarı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
192 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 3,32.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
isem yayıncılık

isem yayıncılık

İsem Yayıncılık Ürünleri Oldukça Talep Görmekte

Marka, eğitim ve öğretim dünyası için 2012 senesinde çıkardığı Evveliyat adlı serisini çıkararak büyük bir başarı kazanmıştır. Hızlı bir şekilde büyüyüp, öğrencilerin eğitim hayatlarında sadece sıradan bir yayıncı olarak değil de açmış olduğu eğitim kurumlarıyla da büyük bir yükseliş göstermiştir. “İsem Yayıncılık” kadrosu oldukça genç, dinamik, çalışkandır. Alanında uzman eğitimcilerle de kaliteli hizmet vermeyi kendisine hedef almış bir kuruluştur. Marka, çeşitli sınavlara girecek olan adaylara da hazırlık ve sınav sonrası mesleki gelişimin desteklenmesine yönelik ürünleriyle de destek olmaktadır. Markanın en temel prensiplerinden birisi de her zaman için öğrenmeye açık olan öğrencileri sonuna kadar desteklemektedir. Markanın kitapları ise daha taslak aşamasında iken Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından öngörülmüş olan kazanımlar ve öğretim programları tarafından hazırlanmaktadır. Konu anlatım ürünlerinde ve soru bankası ürünlerinde bakanlık tarafından belirlenmiş olan müfredata uyulmaktadır. Hazırlanan ürünlerle her öğrenci tipinin kaynaklardan en güzel ve en verimli şekilde faydalanması amaçlanmaktadır.

isem yayınları
isem yayınları

İsem Yayınları İle Sende Güzel Bir Geleceğe Ulaş

Marka, kitaplarının yazılması aşamasında konu anlatımlarında bulunan zenginliğin yanı sıra kademe artışı gösteren soru çeşitlerine de büyük önem vermektedir. Örnek çözümlü soru çeşitleriyle öğrencilerin çalıştıkları konuları daha iyi şekilde pekiştirmeleri sağlanmaktadır. Ürünlerinde yer alan ayrıntılı konu anlatımlarının yanında nitelikli yapıda soru bankaları olması ve bunun sonucu olarak da öğrencilere soru çeşitliliği kazandırması amaçlanmaktadır. Markanın ürünleri yoğun olarak KPSS, ALES, ÖABT şeklinde sınavlara hazırlanan öğrenciler esas alınarak kurgulanmaktadır. Ürünlerde yer alan soruların çeşitli olması ise öğrencilerin soru türlerine alışmalarına olanak sağlamaktadır. Sorularla öğrencilerin pratik yapıp konuları pekiştirmeleri hedeflenmektedir. “İsem Yayınları” çeşitli devlet sınavlarına yönelik olarak da farklı tekniklerle hazırlanmış ürünlere yer vermektedir.

isem kitap
isem kitap

İsem Kitapla Sende Geleceğine Yön Ver

Marka, tüm ürünlerinde başarılı ürünlere imza atarak sektörde farkını ortaya koymaktadır. Özellikle KPSS sınavı ile ilgili alanında uzman, devleşmiş kadrosuyla öğrencilere ücretsiz olarak ders videoları izleme fırsatı ve dinleme fırsatları da sunmaktadır. Devlet Kurumlarına atanmak istenen, başarılı olmak isteyen her bir bireye çalışması ile ilgili elinden gelen desteği sunmaktadır. KPSS adayları için hazırlanmış olan Evveliyat adını verdikleri seriyle öğrencilerin her zaman yanında olduklarını da göstermişlerdir. “İsem kitap” öğrencilere motivasyon olması açısından farklı hediyelerde sunmaktadır. Ayrıca gelişmiş olan teknolojik altyapısıyla öğrencilerin istemiş oldukları konuları diledikleri yerde, dilediği zaman kolay bir şekilde izlemelerine de olanak sunmaktadır.

isem yayıncılık deneme cevapları
isem yayıncılık deneme cevapları

İsem Yayıncılık Deneme Cevapları

Markanın ALES sınavına hazırlanmak isteyen adaylar için de özel olarak hazırlanmış olan fasikül denemeleri yer almaktadır. Bu denemelerle adayların yeterince pratik yaparak, kendilerini bu alanla ilgili olarak geliştirmelerine olanak sağlanmaktadır. Denemeler içerisinde ise her seviyeye uygun yapıda kolay, orta, zor gibi soruların karma bir şekilde hazırlanmış yayınlarla, konuların seviye atlayarak anlam kazandırılması amaçlanmıştır. Öğrenilen bilgilerin kalıcı olması, hafızalarda yer edinmesi için marka tüm imkânlarını kullanmaktadır. Zor seviyede bulunan sorularla pratik yapan öğrenciler, video anlatımlarla da tamamen konuları pekiştirmektedir. “İsem Yayıncılık deneme cevapları” ile ilgili olarak yine buradan ilgili sayfaya yönlenebilir, cevaplarınızı kontrole edebilirsiniz.

isem yayıncılık matematik deneme cevap anahtarı
isem yayıncılık matematik deneme cevap anahtarı

İsem Yayıncılık Matematik Deneme Cevap Anahtarı

Marka, ürünlerini sınava girecek olan adayların kolay ve rahat bir şekilde kullanabilmeleri için özel bir yapıda tasarlamaktadır. Birçok ürününün konu anlatımlarında, öğrencilik konuların önemli bölümleriyle ilgili olarak farkındalık kazanmaları hedeflenmektedir. Belirledikleri farkındalıksa, soru ve cevap teknikleriyle pekiştirilmektedir. Hazırlanan ürünlerin tamamı, öğrencilerin sınavda daha başarılı olmalarına fırsat sunmak için çıkarılmaktadır. Ayrıca ürünlerin içeriklerinin ve tasarımlarının dikkat çekici yapıda olmasına da oldukça dikkat etmekte olan bir yayınevidir. “İsem Yayıncılık Matematik deneme cevap anahtarı” ile ilgili olarak da linki tıklayarak ilgili sayfaya yönlenebilir. Cevaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

İlgili Ürünler

İsem Yayınları 8. Sınıf LGS 2020 Fen Bilimleri Farklı İsem 20 Deneme
İsem Yayınları 8. Sınıf LGS 2020 Fen Bilimleri Farklı İsem 20 Deneme
İsem Yayınları 8. Sınıf LGS Farklı İsem Türkçe 20 Deneme
İsem Yayınları 8. Sınıf LGS 2020 Farklı İsem Matematik 20 Deneme
İsem Yayınları 8. Sınıf LGS 2020 Farklı İsem Matematik 20 Deneme

Bir önceki yazımız olan Üç Dört Beş Yayınları Cevap Anahtarı başlıklı makalemizde üç dört beş tyt deneme cevap anahtarı 2019, üç dört beş tyt matematik çözümleri ve üç dört beş yayınları hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Lego Oyuncak

Sonraki Yazı

Palme Yayınları Deneme Sonuçları

3 Comments

  • cevap anahtarı NERDE

  • 660 soruda genel tekrar farkli Isem kitabinin çözümlerini bulamiyorum ,ozellille matematik icin hangi linkten ulasabilirim yardımınızı rica ederim

  • Bu kurumdan ancak bu kadar. Kitap paralarının bile üstüne yatıyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardımcı Kitaplar Blog

Yardımcı Kitaplar Blog