Kaynak Kitap Önerileri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
7 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 2,43.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kaynak Kitap Önerileri

Eğitim ve öğretim dönemine başlamışken eğitici kitaplara olan ilgi de bir hayli artmış gözükmekte. Şöyle güzel bir çalışma kitabı alıp doya doya soru çözme, konu öğrenme hevesiniz artmış olabilir. Çevrenizde bulunan kişilerden sıkça kaynak kitaplarıyla ilgili öneriler alan birisiyseniz bu yazı tam da size göre! Alacağınız tüm kitapları incelemiş gibi hissetmekteyseniz yâda çalışma kitaplarının biraz daha üstüne çıkmak isterseniz sizler için hazırlamış olduğumuz kaynak kitap önerileri listemizden herhangi bir ürünü seçerek serüvene ilk adımınızı atabilirsiniz. Şimdiden iyi çalışmalar!

Öneri 1: Tudem Yayınları Kaynak Kitapları

Tüm yıl boyunca satış rakamı olarak en yüksek rakamlara ulaşan kitaplara buradan ulaşabilirsiniz. Bunlara örnek verecek olursak da; Tudem yayın 4.Sınıf Türkçe Kazanımlı Soru Bankası, Tudem Yayın 4.Sınıf Sosyal Bilgiler Kazanımlı Odaklı HBA, Tudem Yayın 6.Sınıf Matematik Tekrar Testleri, Tudem Yayın 5.Sınıf Akıl Oyunları Kitabı. Ayrıca Tudem Yayın 7.Sınıf Sosyal Bilgiler Öğreten Defter, Tudem Yayınları 4.Sınıf Tüm Dersler Tekrar Testleri, Tudem Yayınları 3.Sınıf Türkçe Kazanım Odaklı Soru Bankası.

Öneri 2: Üçdörtbeş Yayınları Kaynak Kitapları

Çok eski yıllardan günümüze kadar oldukça popüler MEB müfredatına uygun içerikleri ile öğrencilerin ve öğretmenlerin dikkatlerini bir hayli üzerine toplayan yayınevinin ürünlerinden dilediğinizi çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Yayınevi ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünlerine örnek verecek olursak; AYT 10’lu Fen Bilimleri Deneme, AYT 10’lu Edebiyat – Sosyal 1 Deneme, AYT 10’lu Matematik Deneme, TYT 12’li Türkçe Deneme, TYT Tüm Dersler 6’lı Paket Deneme, TYT 12’li Matematik Deneme.

Öneri 3: Bilfen Yayınları Kaynak Kitapları

Bilfen okulları, Ülkemizin öncü ve örnek davranış sergileyen, bilgi birikimlerini ve başarılarını Türkiye geneli öğrencilerle paylaşmayı benimsemiş, alanında uzman, nitelikli ve profesyonel eğitim kadrosu ile 2010 yılından itibaren eğitim yayıncılığı alanında Bilfen yayıncılık olarak başlamıştır. Sıkça tercih edilen ürünleri ve daha fazlası için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sıkça talep gören ürünlerinden bir kısmını da belirtecek olursak; Bilfen Yayınları 7.Sınıf Türkçe Tam Ölçme, Bilfen Yayınları 7.Sınıf Matematik Tam Ölçme, Bilfen Yayınları 7.Sınıf Fen Bilimleri Tam Ölçme, Bilfen Yayınları 8.Sınıf Matematik Tam Ölçme, Bilfen Yayınları 8.Sınıf Türkçe Pro&Test Soru Bankası ve daha fazlası.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

12.Sınıf Kitapları

Sonraki Yazı

Koray Varol (KVA) Yayınları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir