Kitap Fuarı Nedir? Ne İşe Yarar?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
kitap fuarı Tüyap 2019 2020

kitap fuarı Tüyap 2019 2020

Kitap Fuarı Nedir? Ne İşe Yarar

Kitap fuarı, büyük mekânlarda yâda özel alanlarda oluşturulmuş olan birçok insanın ziyaret gerçekleştirdiği, binlerce ürünün bulunduğu, yazarların yeni ürünleri tanıttığı gösteri merkezlerine verilen isimdir. Bu fuarlar, hayatta monoton işler yapmak bir hayli yorulmuş olan, farklı etkinlikler gerçekleştirmek isteyen kişiler için bir fırsat sayılmaktadır.

Özellikle oldukça boş zamanı bulunan, herhangi bir işle meşgul olmayan, canı sıkılan kişiler için bir etkinliktir. Bu tarz yerlere ulaşıp, yazarlarla tanışmak, kitapları incelemek oldukça uzun sürelere yayıldığından zamanı etkin kullanmakta da büyük önem taşımaktadır. Hayatında kalabalık bir ortamda bulunmayan, kendisini kalabalık ortamlarda mutlu hissetmek isteyen bireyler için bu şekilde yerler oldukça uygundur. Ayrıca sık aralıklarla sosyal medya kanalları üzerinde paylaşım yapmakta olan biriyseniz bu ortamlar görünüm açısından da oldukça modern bir yapıya sahiptir. Ülkemizde elinde kitap olan bireyler görmek oldukça az bir olasılık olduğundan dolayı, birçok kişiye göre daha popüler bir yapıya da ulaşmış olursunuz.

İstanbul Tüyap Kitap Fuarı 2019-2020

Kitap fuarı 2019-2020 yılları arasında da misafirlerine İstanbul Tüyap’ta ev sahipliği yaptı. 37.Uluslararası fuar “Hayatı Edebiyatla Kuşatmak” sloganıyla duyuruldu. Oldukça büyük bir organizasyon süreci bulunan fuar yurtiçi ve yurtdışı toplamda 800 yayınevi konuk oldu. Fuar ortalama olarak 9 gün sürdü ve 300 civarı etkinlik gerçekleştirildi. Ayrıca insanlar sevdiği yazarlarla da birebir görüşme ve konuşma fırsatı yakaladılar.

Eğer birçok kitap satın almayı düşünürseniz yanınızda bir valiz bulundurmanızda fayda olacaktır. Çünkü bir yerden sonra elinizde poşet yâda çanta ile dolaşmak sizi bir hayli yoracaktır. Eğer sevdiğiniz bir yazardan imza alıp fotoğraf çektirmek isterseniz de mutlaka yanınızda su ve atıştırmalık bir takım yiyecekler almanızda da fayda var. Sırada saatlerce bekleme oranınız bu tarz büyük fuarlarda oldukça yüksek.

Eğer fuarı kaçırırsanız, gitme fırsatınız olmazsa da hiç endişelenmenize gerek yok. “Yardımcı Kitaplar” adresiniz hemen ziyaret ederek yüzbinlerce ürün arasından dilediğinizi hemen çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Üstelik firma kargo seçeneğiyle ürününüzün kapınıza kadar teslimatını gerçekleştirmektedir. Sonraki içeriklerimizde görüşmek dileğiyle

Bir önceki yazımız olan İstanbul'da Deprem Tedirginliği başlıklı makalemizde istanbulda deprem paniği ve istanbulda deprem tedirginliği hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

İstanbul’da Deprem Tedirginliği

Sonraki Yazı

2019 Yılında En Çok Okunan Kitaplar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir