Koray Varol (KVA) Yayınları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
KVA Yayınları

KVA Yayınları

KVA Yayınları Yardımcı Kitaplarıyla Başarınızı Gösterin

KVA yayınları İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü mezunu Koray Varol tarafından kurulmuştur. Kurucu, hem eğitim koçu hem de veli eğitimiyle tercih danışmanı olarak sıkça adından söz ettiren birisidir. Ayrıca destekleyici eğitimlerle de faaliyet yürütmektedir. Milli girişimcimiz markasının adına da kendi ismini vermiştir. En büyük yeteneğiyse matematik öğrenimiyle ilgili olarak vermiş olduğu tüyolardır. Markanın temel prensibi bireysel gelişim destek yayınlarıyla ön planda olmasıdır. Ayrıca yetişkinlere dair rehber nitelikte kitaplarıyla da gündemde adından sıkça söz ettirmektedir. Marka yaklaşım olarak öğrencilere kazanım odaklı yaklaşmaktadır. Temel prensibi öğrencilerin başarısını gözle görünür oranda geliştirmektir. Bu süreç öğrencilerimizin vizyon sahibi olmalarına da olanak sağlamaktadır. Ders ve Rehberlik kitapları alanında seçkin eğitmenler tarafından hazırlanmaktadır. Markanın ürünlerine bakıldığında farklı öğrenme süreçlerine uygun içeriklerde ürünler bulunmaktadır. Marka ürünleri ülkemizin en çok beğenilen ve tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır.

Koray Varol Akademi Yayınlarıyla Geleceğinize Yön Verin

Koray Varol Akademi yayınları İngilizce, Sosyal Bilimler, Matematik dersi, Fen Bilimleri dersi, Din Kültürü dersi, İnkılap dersi ve Türkçe dersi gibi branşlarla her sene yüzbinlerce öğrencimizin YGS sınavına ve TEOG sınavına hazırlanmalarına olanak sağlamaktadır. Marka tüm kitaplarını ve deneme testlerini alanında uzman eğitmenleriyle birlikte hazırlamaktadır. Markanın hazırlamış olduğu kitaplar sadece hangi sınava girilecekse o içerikte kaynaklarla geliştirilmektedir. Bu şekilde olması öğrencilerimizin konuda fazla yâda eksik gibi problemler yaşamadan girecekleri sınava odaklanmalarına fayda sağlamaktadır. Öğrencilerimizin girmiş oldukları YGS sınavına yönelikte test kitapları çıkarırken aynı özveride çalışmalar yürütmektedirler. Kitap içeriklerinde ise sınavda çıkabilecek formata uygun binlerce örnek soru yer almaktadır.

KVA Yayıncılık Kitaplarıyla Sizde Kazanın

KVA yayıncılık kitapları gençlerimizin geleceğine dair sağlam adımlar atabilmeleri için 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf ve 8.sınıf tüm dersler soru bankası kitaplarını tamamen güncel müfredata uygun yapıda geliştirmektedir. Öğrencilerimizin sınav aşamasında karşılarına çıkabilecek tüm soru formatları göz önünde bulundurularak ürünler hazırlanmaktadır. Kitaplar hazırlanmadan önce MEB tarafından yapılan tüm müfredatlar ve geçmiş yıllara ait soru örnekleri incelenerek, tüm soru tarzları dikkate alınarak oldukça sağlam bir içerik aşamasına geçilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kaynak Kitap Önerileri başlıklı makalemizde kaynak kitap önerileri, seçkin yayınevleri kitapları ve yayınevleri kaynak kitaplar hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Kaynak Kitap Önerileri

Sonraki Yazı

Yardımcı Ders ve Sınav Kitapları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir