Lego City Oyuncakları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
7 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
lego city oyuncakları

lego city oyuncakları

LEGO City Oyuncaklarıyla Hayallerinizi Zorlayın

LEGO City oyuncakları ile çocuklar şehir yaşamını yeniden keşfetmektedirler. Ayrıca bu ürün çocuklara kendi şehirlerini kurma imkânı da sunmaktadır. Çocuklar beklemedikleri bir anda bu setle kendilerini ansızın bir maceranın içerisinde bulmaktadırlar. Satın alacağınız ürün kutusunun içerisinde ise polis ve ambulans merkezleri, itfaiye istasyonları ve hava alanları, hizmet binaları, araç figürleri yer almaktadır. Bu ürün sayesinde çocuklar bazı zamanlarda olası bir yangına müdahale ederek insanları kurtarmakta bazı zamanlarda ise hırsızları yakalayıp polislere teslim etmektedirler. Ayrıca bu ürüne bağlı bir alt ürün olan “HS Passenger Train” adındaki ürünle şehir içerisinde oldukça hızlı bir tren yolculuğuna çıkabilirsiniz. Trenin kaptanı olmak isterseniz de yapmanız gereken tek şey, uzaktan kumandayı dikkatli bir şekilde kontrol etmek olacaktır. Uzaktan kumandanın 8 kanal ve 7 hız kademesi ayarlama özelliği bulunmaktadır. Bu ürün içerisinde oldukça gerçekçi bir görünüme sahip raylar, bisikletler ve bunlara ek birçok ekipmanda yer almaktadır. Ayrıca Deniz fenerini kurtarmak gibi oldukça zevkli maceralara da bu ürünle ulaşabilirsiniz.

lego city oyun setleri
lego city oyun setleri

LEGO City Oyun Setleri

Üretici firma tarafından en ince ayrıntılarına kadar düşünülüp tasarlanmış olan parçalar, çocukların hayal gücünün gelişimine oldukça yüksek oranlarda pozitif katkı sağlamaktadır. “LEGO City oyun setleri” oldukça eğitici ürünlerdir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi polis, inşaat, kurtarma müdahaleleri, itfaiye, limanlar, hava alanları gibi farklı görünümlerde kendi içerisinde ürün grupları bulunmaktadır. Ayrıca bu oyun gruplarının tamamı birbirleriyle uyum içerisinde çalışmaktadır.

lego city fiyatları
lego city fiyatları

LEGO City Fiyatları

Ürün grupları her yaş kesiminin dikkatini çekmektedir. 7 yaştan tutun ki 70 yaşa kadar herkes oldukça keyif almaktadır bu oyunlardan. Markanın ürünlerinin çocukların motor (hareket, el hareketleri gelişimi) ve hayal güçlerinin gelişimine katkıları oldukça yüksektir. Bu ürünler oldukça popüler, evet bunu hepimiz kabul ediyoruz. Her ne kadar popüler ürün olsa da çocuklarınızın öncelikli olarak yaş aralığına uygun ürünleri tercih etmeniz gerekmektedir. Birçok kişi de ürünlerin fiyat aralığı nedir gibi sorular sormaktadır kendilerine sürekli olarak. “LEGO City fiyatları” ile ilgili olarak sizin için oldukça sık kampanyalar düzenleyen, oldukça güvenilir bir satıcıyı belirledik. Linkten ürünlerin bulunduğu kategoriyi ve rakamları rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Lego Filmi başlıklı makalemizde lego duplo, LEGO filmi 1 ve LEGO filmi 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Lego Filmi

Sonraki Yazı

Binot Yayınları Cevap Anahtarı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir