Lego Filmi 2 Türkçe Dublaj HD

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
9 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
lego filmi 2 oyuncakları

lego filmi 2 oyuncakları

Lego Filmi 2 Türkçe Dublaj Full HD İzle

Lego Filmi 2 Türkçe Dublaj Full HD: The LEGO Movie 2 The Second Part” filminde yaşanmış olan olayların sonucunda düzenli ve sakin bir şekilde giden insanların yaşamları oldukça aksiyonlu olarak gitmeye başlamaktadır. Son saldırıların sonucunda ise her yer tahrip edilmiş durumdadır. Süper Kahramanların şehri tamir süreci ise istilaların hızlı olmasından dolayı yetersiz kalmaktadır. Uzaydan beliren bir nesnenin filmde ne olduğu, Dünya’dan ne istediğini anlamak üzere ekip görevlendirilecektir. Film içerisinde aksiyon dolu dakikalar, animasyonlar, maceralar, komedi, aile, fantastik, müzikal gibi birçok konuya da değinilmektedir.

Filmin Yönetmeni: Mike Mitchell

Oyuncular: Chriss Pratt, Elizabeth Banks, Tiffany Haddish, Will Arnett

Yapım Yılı: 2019

Türü: Aksiyon, Animasyon, Fantastik, Komedi, Macera

Dil: Türkçe Dublaj / Türkçe Altyazılı

Lego Filmi 2 Oyuncakları

Lego filmi 2 oyuncakları arasında Movie 2 Emmet’in Motosikleti, Movie 2 Kraliçe Watevra Wa’nabi Karşınızda, Movie 2 Ultrakedi ile Savaşçı Lucy, Movie 2 Işıltılı ve Parıltılı Spa, Movie 2 Kraliçe Watevra’nın Hiç de Kötü, Movie 2 Rexcelsior ürünleri yer almaktadır. Ürünlerle büyülü dünyaya giriş yapmanın tam zamanı. Ürünler çocukların hem zekâ gelişimlerini hem de hayal güçlerini geliştirmekle birlikte el becerilerinin gelişimine de katkı sağlamaktadır. Oyuncaklar bir oyuncaktan çok daha fazlasını sunmaktadır. Eğlenceyle yaratıcılığı bir araya getirerek bütün evrenin canlanmasını sağlamaktadır. Bu güzel ürünlere linkten kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Satıcının indirimlerinden faydalanarak ürünlere çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Lego City Oyuncakları başlıklı makalemizde LEGO City Fiyatları, LEGO City Oyun Setleri ve LEGO City Oyuncakları hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Binot Yayınları Cevap Anahtarı

Sonraki Yazı

Clementoni Oyuncaklar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir