Model Eğitim Yayınları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
13 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 3,77.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
model yayınları

model yayınları

Model Yayınları

Eğitim öğretim dünyası içerisinde benzerlik durumlarını, herhangi bir ilerleme göstermeden yerinde devam etme durumlarını, bilim ve teknolojiyle ilgili gelişmelerden geri kalma durumlarını hiçbir şekilde kabullenmeden, güncel ve özgün yaklaşımlarla yolunda ilerleyen oldukça popüler bir yayınevidir. “Model yayınları” ürün ağı olarak da oldukça geniş bir yelpazede ürünler ortaya çıkarmaktadır. 1.sınıftan 8.sınıfa kadar kitaplar, çocuklar için kitaplar, branş olarak da yine fen bilimleri, hayat bilgisi, hikaye, İngilizce, matematik, sınıf öğretmeni, soru bankası, sosyal bilgiler, Türkçe gibi oldukça geniş branşlarda ürünleri bulunmaktadır. Ürün gruplarına göre ise akıllı etkinlikleri, bana da serisi, bana da soru bankası serisi, dikkat ve zekâ serisi, dikkatli oku anla serisi, hikâyeler, LGS serisi, Modelim serisi, Okuma anlama seti serileri, problematik serisi gibi gruplarda ürünler çıkarmaktadır.

model eğitim yayınları
model eğitim yayınları

Model eğitim Yayınları

Markanın yeni çıkardığı ürünleri de oldukça dikkat çekicidir. Bunlardan söz edecek olursak, Bana da soru bankası 4, Kolaydan zora problemmatik 4, Kolaydan zora problemmatik 3, Kolaydan zora problemmatik 2, Nesli tükenen hayvanlar, Bana da yaprak test 2.sınıf, Bizim değerlerimiz, Bana da tatil 3 gibi ürünleri bulunmaktadır. “Model eğitim yayınları” teknolojik gelişmeleri tüm çıkardığı ürünlere uygulamaktadır. Markanın ürünlerinde yer alan soruların çözümleriyle ilgili olarak youtube üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca markanın model optik okuma uygulamasına da hem play store üzerinden hem de app store üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

model yayınları deneme sınavı
model yayınları deneme sınavı

Model Yayınları Deneme Sınavı

Marka, gerçeklerin her zaman bilincinde olduğundan dolayı çıkardığı ürünlerin tamamında güncel olan müfredatı uygulamakta ve yenilikleri her zaman takip etmektedir. Markanın kendi içerisinde yer alan Ar-Ge ekibi de her gün gelişmeleri takip etmekte, gelişmelere güncel çözümler üretmektedirler. “Model yayınları deneme sınavı” ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Model Yayınları Cevapları

Marka, tüm ürünlerinde farklı öğrenme tekniklerine yer vermektedir. Bu durum ise öğrencilerin kendilerini keşfetmelerine, kendi öğrenim tekniklerini uygulamalarına olanak sağlamaktadır. “Model yayınları cevapları” ile ilgili olarak linki tıklayarak çözümlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Model Yayınları Cevap Anahtarı

Markanın en temel prensipleri arasında tüm öğrencilerin en güzel şekilde öğrenmesi hedefi yer almaktadır. Ürünlerini çıkarmadan önce, çıkaracağı ürünün başarısına odaklanarak istediği hedefe de ulaşmaktadır. “Model yayınları cevap anahtarı” ile ilgili çözümleri incelemek için linkten ilgili sayfaya hemen ulaşabilirsiniz.

İlgili Ürünler

Model Yayınları 8. Sınıf Modelim T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Deneme Sınavı
Model Yayınları 8. Sınıf Modelim T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Deneme Sınavı
Model Yayınları 8. Sınıf Modelim Matematik 15 Deneme Sınavı
Model Yayınları 8. Sınıf Modelim Matematik 15 Deneme Sınavı
Model Eğitim Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Modelim Deneme Sınavı

Bir önceki yazımız olan Prf Yayınları Cevap Anahtarı başlıklı makalemizde paraf yayınları, paraf yayınları cevap anahtarı ve prf yayınları hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Prf Yayınları Cevap Anahtarı

Sonraki Yazı

Yardımcı Kitaplar Kampanya Kodu

One Comment

  • Çooooooooooooook güzel bir site hemen girin bence ayrıca benimle tanışmak isteyenler bu siteden mesaj atabilir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir