Nitelik Yayınları 8.Sınıf Süper Matematik

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
44 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 4,80.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
nitelik yayınları 8.sınıf matematik

nitelik yayınları 8.sınıf matematik

Nitelik Yayınları 8.Sınıf Matematikle Başarıya Odaklanın

Ulu önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün dediği gibi, “Ben öğrenim devrimde matematik konusuna çok önem vermişimdir ve bundan da hayatımın çeşitli safhalarında başarı elde etmek için faydalanmış olduğumu söyleyebilirim. Ondan dolayı herkes matematik bilgisinin çok gerekli olduğunu bilmelidir.” Sözleri matematiğin yaşamımız içerisinde yer alan değerini gözler önüne sermektedir. Matematik aslında bir yaşam biçimidir. Nitelik Yayınları 8.sınıf Süper Matematik ürünü ise tamamen kazanımlara uygun formatta, kazanım sıralı olarak hazırlanmakta ve yeni nesi bir ürün olarak piyasada yer almaktadır. 8.sınıf süper matematikle bilişsel alan basamakları (bilgi, kavram, uygulama, analiz, sentez, değerlendirme) dikkate alınarak öğrencilerin üst düzey bilişsel yeteneklerinin artması hedeflenmiştir. Nitelik Yayınları 8.Sınıf süper matematik çözümleri ile ilgili olarak ürün oldukça kapsamlı konulara yer vermektedir. Yeni nesil özel soru teknikleri, yeni sınav sistemine uygunluk derecesi, kazanım sıralı testler, bilişsel alan basamakları, PISA ve TIMSS yeni sınav sistemi uygunluk kazanım soru formatları, öğrencilerin anlamada zorluk yaşadığı konularla ilgili olarak ipuçları, ayrıca sorular öğrencilerin çabası ile çözebileceği yapıda geliştirilmiştir. Sadece çok zorlandıklarında yol gösterici ipuçlarına yer verilmiştir. Ayrıca Nitelik Yayınları süper 8 matematik çözümleri ile değerler eğitimi (Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kazanımı amaçlanan değerlerde soru içerikleri bulunmaktadır.), sorulan soruların cevap anahtarları, örnek çözümlerle başarı seviyesi oldukça yüksek tutulmuştur.

nitelik yayınları matematik soru bankası çözümleri
nitelik yayınları matematik soru bankası çözümleri

Nitelik Yayınları Matematik Soru Bankası Çözümleri

Nitelik yayınları matematik soru bankası çözümleri ürünü içerisinde yeni nesil sorular yer almaktadır. Tüm kazanımları kapsayacak yapıda akıl yürütme, anlamlandırma, ilişkilendirme, muhakeme yeteneklerini geliştirme gibi özgün, kaliteli sorular bulunmaktadır. Ayrıca ürün yeni sınav sistemine uygun formattadır. Fen liseleri, Nitelikli okullar için düzenlenen yeni sınav sistemine göre MEB tarafından yayınlanan örnek sorular dikkate alınarak hazırlanmıştır. Süper matematik sayısal akıl yürütme kazanım sıralı testlerle geliştirilmiş olup, kazanıma uygun olmayan hiçbir soruya üründe yer verilmemiştir. Ayrıca Nitelik Yayınları süper 8 çözümleri içerisinde çarpanlar ve katlar, üslü ve kareköklü ifadeler, veri analiz işlemleri, basit olayların olma olasılıkları, cebirsel ifadeler ve özdeşlikler, doğrusal denklemler ve eşitsizlikler, üçgenler, eşlik ve benzerlik, dönüşüm geometrisi, geometrik cisimler gibi konulara kapsamlı olarak yer verilmektedir.

nitelik süper 8 matematik deneme
nitelik süper 8 matematik deneme

Nitelik Süper 8 Matematik Deneme İle Sende Başarıya Ulaş

Matematik bakıldığı zaman günlük yaşamımızda ne kadar kullanıldığı tartışılarak değerlendirilen bir uğraşın ötesinde, düşünme sanatı olarak ifade edilmektedir. Matematik, analitik düşünce gücünü, karşılaştığımız problemlere farklı bakış açılarından bakmayı, zihinsel gerçekleştirilen aktiviteleri daha sistemli yapıya dönüştürmekte oldukça büyük kazanımlar sağlamaktadır. Nitelik Süper 8 matematik deneme tam bu noktada öğrencilerimizin imdadına yetişmekte, önemli noktalara değinerek, çözüm tekniklerini öğrencilerimize kazandırmaktadır. Ayrıca matematiksel uğraşlar sanatsal bir mutluluğu da beraberinde getirmektedir. Picasso üzerinden örnek vermemiz gerekirse, aldığı büyük mutluluklar sonucunda ortaya çıkarmıştır tüm sanat eserlerini. Herhangi bir başarı hedefi yokken bu haz aslında Picasso için başarıyı getirmiştir. Nitelik süper 8 matematik çözümleri ile üst düzey zihinsel becerileri daha yukarılara çıkarmak, öğrencilerde yorumlama-analiz etme yeteneklerinin gelişimi, matematik işlemlerinde kaybolma gibi tüm sorunlar ortadan kalkmakta, sanatsal hazzın hissedilmesi yoğun oranda sağlanmaktadır. Nitelik süper 8 matematik ile farklı zorluk derecelerinde sorulara yer verilmiş olup, bu soruların genelinde günlük yaşamda karşılaşılmış olan problemlerin ortaya çıkabileceği çözümlere değinilmiştir. Çözümlerinde zorluk yaşanan konularla ilgili olaraksa, öğrencilerin kendi çabaları ile çözebilmeleri adına yönlendirici ipuçlarına değinilmiştir.

süper 8 matematik çözümleri nitelik yayınları
süper 8 matematik çözümleri nitelik yayınları

Süper 8 Matematik Çözümleriyle Geleceğine Yön Ver

Tamamı kazanımlara uygun formatta olan, ayrıca kazanım odaklı sıraya göre hazırlığı gerçekleştirilen süper 8 matematik çözümleri ile kazanmaya, hayallerinizi gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşmak için linkten ürünü satın alabileceğiniz sayfaya yönlenebilir, kolay ve hızlı bir şekilde Nitelik Yayınları süper 8 ürününü mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Nitelik Yayınları 8.Sınıf Yeni Nesil Süper Matematik Tamamı Çözümlü Deneme Sınavı ürününe buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nitelik Yayınları 8.Sınıf Matematik Süper Sayısal Akıllı Yürütme Soru Kitabı ürününe de buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Antrenman Yayıncılık Soru Çözümleri başlıklı makalemizde antrenman yayıncılık, antrenman yayıncılık hiç problem değil ve antrenman yayıncılık örnek kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Yardımcı Kaynak Kitap Siteleri

Sonraki Yazı

More and More Cevap Anahtarları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir