Tudem Yayınları Kitapları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
43 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 4,95.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
tudem yayın grubu

tudem yayın grubu

Tudem Yayın Grubu

Tudem Yayın Grubu yedi ayrı markasıyla 35 senedir eğitim-öğretim, kültür yayıncılığı alanında faaliyetlerini başarıyla sürdürmekte olan bir yayınevidir. Markanın geleceğe yönelik hedefi, söylemi ise “Hayallerimizde yer alan dünyaya ancak iyi seviyede bir eğitimle, iyi bir edebiyatla varabileceğimize, yayınlamış olduğumuz her bir kitabın bu dünyayı yeniden inşa edecek tuğlalardan biri olduğuna inanıyoruz” sloganıyla sektörüne verdiği önemi belirtmektedir. Yayınevi, sektörünün taşımış olduğu bilinçle, eğitim ve kültür kitaplarında nitelikli içeriğin estetik tasarımla sunulmasına değer vermekte, okurlarını ise Tudem Yayın Grubu olarak üretim sürecinin merkezi konumuna koyma anlayışı ile yolunda ilerlemektedir. Yayınevi, sektörünün öncü markalarından birisi olarak 18 senedir sürdürmüş oldukları kültür yayıncılığının oldukça yeni, özgün yapıda, nitelikli ve güvenilir eserlerini de edebiyat dünyasına kazandırmayı hedeflemektedir.

tudem yayınları 1.sınıf okuma yazma setleri
tudem yayınları 1.sınıf okuma yazma setleri

Tudem Yayınları 1.Sınıf Okuma Yazma Seti

Tudem Yayınları 1.sınıf öğrencileri için okuma yazma setleriyle öğrenimi daha eğlenceli hale getiren ürünler çıkarmaktadır. Bu çıkarmış olduğu set içerisinde çalışmalar dik temel harflere göre hazırlanmış bulunmakla birlikte, 36 parçadan oluşmaktadır. Set içerisinde ise;

  • Okuma yazma fasikülleri,
  • Tekrar çalışmaları,
  • Matematik defteri,
  • Hızlı okuma kitapçığı,
  • İnteraktif DVD’ler şeklinde zengin birçok içerik bulunmaktadır. Ayrıca son çıkardığı ürün içerisinde öğrencilerin yazmayı öğrenme süreçlerinin hızlanması adına 3 ayrı defter de sete dâhil edilmiştir. Ürün içerisinde saydıklarımıza ek olarak yine dinlemeden çizgilere, seslerden cümle yapılarına göre öğretim modelleri dikkatleri üzerine çekmektedir. Sete özel olarak öğretmenler için sunulmuş olan set içerisinde ise öğretmen kitabı, afiş çeşitleri, kavram kartları, dökümanlar yer almaktadır. Ayrıca setin yanında gelen flash bellek içerisinde de akıllı tahta kullanımına uygun olan akıllı asistan olarak adlandırılan akas öğretmenlere setin yanında verilmektedir.
tudem yayınları 2.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları
tudem yayınları 2.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları

Tudem Yayınları 2.Sınıf Soru Bankası Kitapları

Eğitim-öğretim sürecine değer veren, eğitim alanına yine titiz bir yaklaşımda bulunan yayınevi, ilköğretim-ortaöğretim eğitim alanında hemen hemen tüm derslerle ilgili olarak ayrı yayınlar çıkarmaktadır. Türkçe, Sosyal Bilgiler, Matematik, İngilizce, Fen Bilimleri, Genel Yetenek, TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersleri ile ilgili hazırlanmış olan kitaplar, kazanım defteri çeşitleri, soru bankası çeşitlerinin geneli marka tarafından müfredata uygun formatta çıkarılmaktadır. Tudem Yayınları 2.sınıf tüm dersler soru bankası öğrencileriyle ilgili olaraksa, tüm dersler modelleri, doğru-etkili anlatım biçimleri gibi ürünleriyle öğrencilerin konuları anlamasına yardımcı olmakta, öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlamaktadır. Marka ayrıca bilgilerin öğrencilere aktarımını da akıcı ve oldukça anlaşılır bil dille gerçekleştirmektedir. Ayrıca tüm dersler kitaplarıyla öğrencilerin hedeflemiş oldukları başarılara ulaşabilmesi adına oldukça büyük ve değerli bir adım atmıştır.

tudem yayınları 3.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları
tudem yayınları 3.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları

Tudem Yayınları 3.Sınıf Soru Bankası Kitapları

Marka, her bir derse özel olarak ayrı bir kitap çıkarmaktadır. Çıkarmış olduğu kitaplarda ise önemli olan yerlerin üzerinde durarak, gereksiz tüm detaylardan arındırılmış olan, oldukça yalın bir dille ders anlatımlarını etkili olarak gerçekleştirmektedir. Tudem Yayınları 3.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları konu anlatım kitaplarında da, öğrencilere yüksek derecede fayda sağlamak, konuları pekiştirmelerine olanak sağlamak adına test soruları çıkarmaktadır. Bu şekilde öğrenciler öğrenmiş oldukları konuların ardından, testlerin çözümlerini sağlayarak bilgilerini pekiştirmekte, bu şekilde de bilginin daha kalıcı olması sağlanmaktadır.

tudem yayınları 4.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları
tudem yayınları 4.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları

Tudem Yayınları 4.Sınıf Soru Bankası Kitapları

Marka, tüm dersler konu anlatım kitaplarının dışında bu ürüne destek olması açısından, kazanım defteri adında bir çalışma gerçekleştirmiş olup Tudem Yayınları 4.sınıf tüm dersler soru bankası sürecinde bu ürünü yine her derse özel olarak ayrı ayrı çıkarmaktadır. Bu şekilde öğrenciler pekiştirmek istediği derslere daha rahat ağırlık vermektedirler. Kazanım defteri ise öğrencilere konuların özetlerini, oldukça eğlenceli araştırma konularını, örnek soru formatlarını, tekrar çalışmalarını, çalışılan konuyla ilgili ana temayı anlama çalışmalarını kapsamlı olarak sunmaktadır. Marka gördüğünüz gibi öğrencilere sağlıklı verimli bir çalışma hazırlamak adına tüm modelleri ile öğrencilerin başarıya ulaşmasını hedeflemektedir ve bunu çıkardığı ürünlerle fazlasıyla desteklemektedir.

tudem yayınları 5.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları
tudem yayınları 5.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları

Tudem Yayınları 5.Sınıf Soru Bankası Kitapları

Tudem Yayınları 5.sınıf tüm dersler soru bankası öğrencilerine ve diğer tüm öğrencilere bütün derslerin yer aldığı, iki türlü soru kitapçığı da sunmaktadır. Bunlardan birisi tüm dersler soru bankası, diğeri ise tüm derslerin yer almış olduğu yaprak testlerdir. Ayrıca markanın konu anlatım kitapları, kazanım defterleri, soru kitapçıkları gibi farklı kategorilere ait ürünleri de bulunmaktadır. Bu ürünlerden her birisi kendi alanı ile ilgili farklı bilgiler içermekle birlikte, markanın soru bankası kitapları da içeriğinde yer alan soruların sayısı, sayfa sayısı, kitap boyutu gibi etmenlere istinaden farklılık göstermektedir.

tudem yayınları 6.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları
tudem yayınları 6.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları

Tudem Yayınları 6.Sınıf Soru Bankası Kitapları

Tudem Yayınları 6.sınıf tüm dersler soru bankası için geliştirmiş olduğu ürünleri ve diğer tüm sınıflar için geliştirilmiş olan ürünlerini kaliteli ve güvenilir yapısı ile içeriğinde yer alan bilgilerin tamamını göz önünde bulundurarak, oldukça uygun fiyat aralığında öğrenci-öğretmenlere sunmaktadır. 1984 senesinde İzmir sınırları içerisinde “Özel Test Bürosu” olarak kurulmuş olan, günümüzde ise İzmir merkez ofisinin yanı sıra, İstanbul, Ankara, İzmir illerimizde dört kitabevi yer alan, 100 üzeri çalışana sahip bulunan, ülkemizin her köşesinde yaklaşık 200 üzeri bayiliği bulunan marka çocuk, genç, yetişkin olarak tüm okurlara ulaşmayı hedeflemekte, bunun için Pazar ağını her geçen gün daha da genişletmektedir.

tudem yayınları 7.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları
tudem yayınları 7.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları

Tudem Yayınları 7.Sınıf Soru Bankası Kitapları

Tudem Yayınları 7.sınıf tüm dersler soru bankası öğrencilerine ve diğer tüm öğrencilere bütün derslerin yer aldığı, iki türlü soru kitapçığı da sunmaktadır. Bunlardan birisi tüm dersler soru bankası, diğeri ise tüm derslerin yer almış olduğu yaprak testlerdir. Ayrıca markanın konu anlatım kitapları, kazanım defterleri, soru kitapçıkları gibi farklı kategorilere ait ürünleri de bulunmaktadır. Bu ürünlerden her birisi kendi alanı ile ilgili farklı bilgiler içermekle birlikte, markanın soru bankası kitapları da içeriğinde yer alan soruların sayısı, sayfa sayısı, kitap boyutu gibi etmenlere istinaden farklılık göstermektedir.

tudem yayınları 8.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları
tudem yayınları 8.sınıf tüm dersler soru bankası kitapları

Tudem Yayınları 8.Sınıf Soru Bankası Kitapları

Tudem Yayınları 8.sınıf tüm dersler soru bankası öğrencilerine ve diğer tüm öğrencilere bütün derslerin yer aldığı, iki türlü soru kitapçığı da sunmaktadır. Bunlardan birisi tüm dersler soru bankası, diğeri ise tüm derslerin yer almış olduğu yaprak testlerdir. Ayrıca markanın konu anlatım kitapları, kazanım defterleri, soru kitapçıkları gibi farklı kategorilere ait ürünleri de bulunmaktadır. Bu ürünlerden her birisi kendi alanı ile ilgili farklı bilgiler içermekle birlikte, markanın soru bankası kitapları da içeriğinde yer alan soruların sayısı, sayfa sayısı, kitap boyutu gibi etmenlere istinaden farklılık göstermektedir.

tudem yayınları nasıl
tudem yayınları nasıl

Tudem Yayınları Nasıl Bir Yayınevidir?

Tudem Yayınları Nasıl? Sorusuna cevap olarak yayıncılık sektörü içerisinde eğitim-öğretim süreciyle ilgili oldukça başarılı yayınlar ortaya çıkaran Türkiye geneli yoğun bir müşteri ağı bulunan bir markamızdır. Marka, tüm gelişimini, tüm çalışma sürecini tamamı ile öğrencilerin kendilerini geliştirmesine adamış ve bununla ilgili olaraksa çıkardığı ürünlerle kendisini bu alanda ispatlamıştır. Güncel müfredatı takip etmekte, her bir ders için yardımcı ürünler ortaya çıkarmaktadır.

tudem yayınları bayileri
tudem yayınları bayileri

Tudem Yayınları Bayileri

Tudem Yayınları bayileri arasında Türkiye genelinde 200 üzerinde firma bulunmaktadır. Bunların hangileri olduğunu incelemek isterseniz burayı tıklayarak PDF formatında listeyi indirebilir, bayilerin tamamını inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eis Yayınları Cevap Anahtarları başlıklı makalemizde eis yayınları 10.sınıf matematik ders anlatım föyleri cevapları, eis yayınları 11.sınıf matematik ders anlatım föyleri cevapları ve eis yayınları 9.sınıf matematik ders anlatım föyleri cevapları hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Eis Yayınları Cevap Anahtarları

Sonraki Yazı

Çekçekli Okul Çantası

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir