Üçdörtbeş Yayınları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Üçdörtbeş Yayınlarının Öğrenciler İçin Önemi

2018 yılı içerisinde yayınlanmış olan TYT matematik soru bankası kitaplarıyla yayınevi öğrencilerin ciddi boyutlarda ilgisini üzerine toplamayı başardı. TYT sınavına hazırlık yapan öğrencilerin matematik dersleri için rehber kitap olma yolunda ciddi özellikler sunmaktadır. Yayınevinin bu kitabı Mehmet Kıvrak tarafından kaleme alınmıştır ve 416 adet sayfası bulunmaktadır. Ayrıca öğretmenlerde yayınevinin ürünlerini sıkça tercih edip derslerde kullanmaktadırlar. Üniversitelere giriş sınavı (YKS) içerisinde matematik sorularının %33’lük ağırlık oranı bulunmaktadır. Bu oranda bakıldığında tüm alanlara etki edecek durumdadır. Yayınevinin kitapları güncel MEB müfredatına uygun bir formatta hazırlanmaktadır. Ayrıca sınav esnasında ne tarz soru çıkar şeklinde yer alan, öğrencileri kaygılandıran konuları da ortadan kaldırmaktadır. Öğrencileri birebir çıkacak soru formatlarına hazırlamaktadır. Üç dört beş yayınları tam manası ile sınavlara yönelik kitaplar ortaya çıkarmakta olup, soru çözümlerini de kendi internet sitelerinde barındırarak sorularının çözüm ve anlamlarıyla ilgili büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca yayınevine ait ürünlerin öğretmenlere özel olarak akıllı tahtaya uygunluğuyla bilinen z-kitap sürümü de bulunmaktadır.

Üçdörtbeş yayınlarının ürünleriyle ilgili olarak daha fazla bilgi almak için online mağazamıza ziyaret gerçekleştirerek hemen alışverişlerinize başlayabilirsiniz. Mağazamızdan kolay bir şekilde satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kaynak Kitap Önerileri başlıklı makalemizde kaynak kitap önerileri, seçkin yayınevleri kitapları ve yayınevleri kaynak kitaplar hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

11.Sınıf Lise Yardımcı Kitaplar

Sonraki Yazı

12.Sınıf Kitapları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir