Yanıt Yayınları Deneme Sınavı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
34 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 4,85.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Yanıt yayınları deneme

Yanıt yayınları deneme

Yanıt Yayınları Deneme

Marka, 2016 senesinde eğitim ve öğretime katkı sağlamak amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Kısa süre içerisinde de hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Kendisine bağlı diğer markalarıyla birlikte de yakın zamanda yeni başlatmış olduğu projeleriyle öğretmenlerin talep etmiş olduğu tüm kaynakları hazırlamaya başlamıştır. Marka oldukça geniş bir akademik kadroya sahip olmasının yanında 81 ilimizde yaklaşık olarak 200 iş ortağıyla kitaplarının satışını da gerçekleştirmektedir. Kendi içerisinde yer alan Paraf, Vip, Köşe Bilgi olarak 3 farklı yayınevinin de sahibidir. Marka kalitesinden hiçbir şekilde taviz vermeden en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir. “Yanıt yayınları deneme” ile ilgili linkten ilgili sayfaya ulaşabilir, sorgulama gerçekleştirebilirsiniz.

Yanıt yayınları deneme sonuçları
Yanıt yayınları deneme sonuçları

Yanıt Yayınları Deneme Sonuçları

Marka, 5.sınıflardan tutun ki 8.sınıflara kadar tüm branşlarda öğrencilere soru bankası kitapları ve 12.sınıf düzeyine uygun formatta sınavlara hazırlık süreci için soru bankaları geliştirmektedir. Marka elde edilebilecek tüm kazanımları bol miktarlarda sorularla birlikte öğrenci ihtiyaçlarına çözüm olarak sunmaktadır. Ayrıca marka Vip adını verdiği kuruluşu ile de konu anlatımlı soru föyleri, kurumsal yaprak testler, kurumsal deneme sınavları gibi ürünlerini çıkarmaktadır. Markanın ürünlerini kurumlar sistemli ve teknoloji destekli olarak kullanabilirken öğrencilerde markanın geliştirdiği mobil uygulama ile birlikte başarı analizlerinin takibini gerçekleştirebilmektedirler. “Yanıt yayınları deneme sonuçları” ile ilgili linkten ilgili sayfaya geçiş sağlayabilirsiniz. Ayrıca markanın ürünlerini satın almak isterseniz de yine aşağıdan ürünleri kampanyalı bir şekilde satın alabileceğiniz mağazaya ulaşabilirsiniz.

Yanıt Yayınları Çalışma Kitapları
Yanıt Yayınları Çalışma Kitapları

Yanıt Yayınları TYT Türkçe Çalışma Kitabı

Yanıt yayınları TYT Türkçe kitabı güncel müfredata uygun formatta üretilmektedir. Kitap içerisinde alt başlıklar, öğrenmiş olduğunuz konuları kavramanıza yardımcı testler yer almaktadır. Ayrıca içerisinde yine MEB kazanım testi, ünite ölçme testleri, EBA uyumlu testler bulunmaktadır. Ayrıca ürünlerin birçoğunda çek kopar özelliği mevcuttur. Soruların tamamı yeni nesil formatta bulunmaktadır. Linkten markanın ürünlerine hızlı bir şekilde ulaşabilir, ürünleri kampanyalı olarak satın alabilirsiniz.

Yanıt Yayınları TYT Matematik Çalışma Kitabı

Yanıt yayınları TYT Matematik kitabı güncel müfredata uygun formatta yer almaktadır. Kitap içerisinde öğrendiğiniz konuları tamamen kavramanıza yardımcı testlerde yer almaktadır. Kitap içerisinde yer alan soruların tamamı yeni nesil formattadır. Markanın ürünleriyle ilgili linkten kampanyalı satışlar gerçekleştiren tüm Türkiye geneli hizmeti bulunan mağazaya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hız Yayınları Deneme Sınavı başlıklı makalemizde Hız Yayınları Deneme Sınavı, Hız Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Hız Yayınları Deneme Sonucu hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Kuantum Bilgisayar Nedir

Sonraki Yazı

YDS Kitapları Önerileri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir