Yardımcı Ders ve Sınav Kitapları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Ders Kitaplarının Başarıdaki Yeri

Okulda derslerde yardımcı rol üstlenen ders kitapları arasından çocuğunuzun sınıfına uygun hazırlanan ürünler satın alabilirsiniz. Bu kitaplar öğrencilerin derslerde daha başarılı olmasına imkân sağlamaktadır. İçeriğinde yer alan konu anlatımlarıyla derslerde anlam güçlüğü çeken öğrencilerimize büyük kolaylıklar sağlamaktadırlar. Zorluk çekilen dersle ilgili olarak müfredatta bulunan tüm bilgileri içeriğinde barındıran bu ürünler çocuklarımızın unuttuğu konularla ilgili olarak oldukça detaylı bilgilere yer vermektedir.

Ders kitaplarının yanında Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testi (AYT), Yükseköğrenim Kurumlarına Geçiş Sınavı (YKS), Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS), Yabancı Dil Sınavı (ALES), YDS gibi sınavların tamamına uygun içeriklerde, sınavlara sağlam bir şekilde hazırlanabilmeniz için de ürünler yer almaktadır.

Yükseköğretim Kurumlarına Geçiş Sınavı (YKS) Yardımcı Kitapları

Yardımcı kitaplar öğrencilerimizin bilgiye çok hızlı bir şekilde erişmesine olanak sağlamaktadır. Bu durumun sonucu olarak da testlerde öğrencilerimizin başarı oranı bir hayli artmaktadır. Öğrencilerimiz bu süreçte kendilerine günlük ders programları oluşturmaları durumunda sınavda daha büyük başarılara ulaşabilmektedirler. Örnek vermek gerekirse Türkçe test çözümüne başlanmadan, öncelik olarak yardımcı kitaplarla pratik yapmak gerekmektedir. Ayrıca bulunan yaprak testleri ön hazırlık olarak çözümleyerek süreci daha da etkin bir duruma getirebilmektedir öğrencilerimiz. Sınavlarda görüldüğü üzere uzun paragraf soruları sıkça sorulmaktadır. Bu soruların teknik çözümlerini kavrayan öğrencilerimiz sınav esnasında büyük zaman tasarrufu sağlayabilmektedirler. Ayrıca dil bilgisi, Türkçede anlam gibi konu başlıklarında da oldukça etkin verim alabilmektedirler. Öğrencilerimizin genel olarak zorlandığı dersler arasında matematik yer almaktadır. Bu zorlu süreci öncesinde yardımcı kitaplardan bol bol tekrar yaparak ve yaprak testler çözerek rahat bir şekilde atlatabilmektedirler. Yardımcı kitapların içeriğinde yer alan şematik anlatımlarla ve basit çözüm formülleriyle matematik öğrencilerimiz için korkulu bir ders olmaktan çıkarak keyifli bir yapıya dönüşmektedir.

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Yardımcı Kitapları

Bilindiği üzere KPSS sınavı genel yetenek ve genel kültür olarak 2 kategoride öğrencilerimizin karşısına çıkmaktadır. Genel kültür içerisinde Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık gibi dersler bulunmaktadır. Bu derslerde yüksek bir başarı elde edebilmek için KPSS sınavına özel olarak içeriği hazırlanmış yardımcı kitaplardan faydalanabilirsiniz. Kitaplar alanında uzman, nitelikli eğitimciler tarafından hazırlanmakta olup konular üniteler şeklinde açıklanmaktadır. Öğrencilerimizin üniteleri sırayla geçmeleri durumunda ise bir sonraki ünite anlam olarak daha hafif gelmektedir. Grafik çizme gibi bir kaygınız varsa ve doğru sonuca en kısa yoldan ulaşmak istiyorsanız yardımcı kitaplar tam da size göre biçilmiş bir kaftan.

Yardımcı Kitapların Fiyatlarıyla İlgili Değerlendirme

Yardımcı kitaplar genellikle içerik bakımından örnek soru biçimleriyle güçlendirilmiş okullara yardımcı olup, çocuğunuzun ortalamasını yükseltmek adına büyük fayda sağlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) müfredatlarına uygun içerikte yer alan ortaokul ve lise kitaplarıyla çocuklarınızın gelişimlerine büyük ölçeklerde katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca konu anlatımlı soru bankaları satın alarak da üniversite sınavına hazırlanmaları konusunda destek sağlayabilirsiniz.

Tüm bu süreçlerle ilgili olarak ders ve sınav kitaplarına göz atabilirsiniz. Ayrıca YKS yardımcı kitaplarıyla ilgili olarak yayınevlerine ait ürünleri inceleyebilirsiniz. KPSS yardımcı kitapları arasından da seçim yapabilirsiniz. Yardımcı kitapların tamamı hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz de mağazamızı komple inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Adidas Okul Çantası başlıklı makalemizde adidas sırt çantası ve okul çantası markaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Koray Varol (KVA) Yayınları

Sonraki Yazı

Yeni Sınav Sistemi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir