Yardımcı Kaynak Kitap Siteleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
39 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 4,97.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
yardımcı kitaplar

yardımcı kitaplar

Yardımcı Kitaplarla Başarıya Ulaşın

Okula yardımcı olan ders kitapları arasından çocuğunuzun sınıfına uygun olan ürünleri satın alarak, onların başarısına ortak olabilirsiniz. Bu kitaplar okullarda eğitim-öğretim süresinde öğrencilerin başarısına doğrudan etki etmektedir. Ayrıca öğrenciler okulda tam kavrayamadığı konuları konu anlatımlı kitaplar sayesinde tekrar üzerinden geçerek, anlam kabiliyetlerinde de oldukça büyük artış görülmektedir. Yardımcı kitaplar, anlaşılması zor olan konuların daha sade ve akılda kalıcı şekilde anlatımlarına yer vererek, bilgilerin pekiştirilmesini hızlandırmaktadır. Yardımcı kitaplarla lise, üniversite hazırlık sürecinde bilgilerinizi daha kalıcı hale getirebilirsiniz. Üzerinde çalışma yaptığınız derslerle ilgili olarak, müfredatta belirlenmiş olan tüm konuları içeren yardımcı kitapların yardımıyla unuttuğunuz konuları tamamen hafızanıza yazabilirsiniz. Bu kitaplar TYT, AYT, LGS, YKS, KPSS, ALES, YDS gibi ülkemizde gerçekleştirilen sınavların tamamında başarıyı yakalamanız için yayınevleri tarafından hazırlanmış olan ürünlerdir. Ürünlerin içeriklerinde konularının anlatımlarının hemen arkasından, konuyla ilgili test sorularına da yer verilmektedir. Yanlış yapma durumunuzun yüksek olduğu konulara yardımcı kitaplardan ağırlık vererek, sınavda bu açığınızı kısa sürede kapatabilirsiniz.

yardımcı kaynaklar
yardımcı kaynaklar

Yardımcı Kaynaklarla Başarınızı Yükseltmenin Tam Zamanı

Yardımcı kaynaklar aracılığı ile bilgilere hızlı bir şekilde erişerek, çözeceğiniz testlerde daha başarılı olabilirsiniz. Öncelikle kendinize günlük bir çalışma takvimi oluşturmanız gerekmektedir. Eğer Matematik çözecekseniz, çözümlemeye başlamadan önce Matematik yardımcı kaynaklarından konuları tekrar ederek bilginizi pekiştirmeli, sonrasında test çözümlerine geçiş yapmalısınız. Ayrıca Türkçe çözecekseniz, Türkçe yardımcı kaynaklardan konu tekrarı yapmalı, bilginizi pekiştirmeli uzun olan ve zaman alıcı olan paragraf sorularının nasıl çözüleceğine dair bilgiyi aldıktan sonrasında çözümleme adımlarına geçmelisiniz. Bu şekilde bir çalışma gerçekleştirmeniz, konulara hâkimiyet kurma becerinizi de oldukça arttıracaktır. Yardımcı kaynak kitapları satışı gerçekleştiren çevrimiçi mağazalardan soru bankası, konu anlatım kitapları sipariş ederek fazla sayılarda ve farklı tiplerde soruların çözümlemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca çözümleme yapmış olduğunuz testlerden sonra ise yapmış olduğunuz hataları çözümlü sorular üzerinden kolay bir şekilde kavrayabilirsiniz. Yardımcı kaynaklarla Matematik gibi zor derslerden daha yüksek oranlarda net yakalamak, matematik dersine olan korkunuzu yenebilmek için Matematik dersi ile ilgili soru bankası, konu anlatım, yaprak test kitaplarının siparişini verebilir, hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.

yardımcı kitaplar sitesi
yardımcı kitaplar sitesi

Yardımcı Kitaplar Sitesinde Aradığımı Bulabilir miyim?

Yardımcı kitaplar sitesi, Genel yetenek, Genel kültür testlerinde yoğun olarak karşınıza çıkabilecek Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık gibi derslerden tutun ki TYT, AYT, LGS, YKS, KPSS, ALES, YDS gibi sınavlarda çıkacak derslerin her bir ürününe kadar sizlere farklı yayınevlerine ait binlerce ürün seçeneği sunmaktadır. Açıklamalı olan anlatımlar, örnek sorular, sınavlara karşınıza çıkabilecek soruları daha iyi anlamanıza yardımcı olmakla birlikte, bilgilerinizin de pekişmesine büyük olanak sağlamaktadır. Ayrıca zaman yönetimi ile ilgili olarak kendinizi geliştirebilmek adına, soru bankalarıyla çözümleme yapacağınız testlere ek belirli dönemlerde çözümleme yapabileceğiniz denemeleri de yardım kitaplar sitesi üzerinden temin edebilirsiniz. Yardımcı kitaplar sitesi arasında ise bizim mağazamızı buradan inceleyebilir, aradığınız sınıf aralığı, aradığınız yardımcı kaynak kitap türü, aradığınız yayınevi gibi filtrelemeler gerçekleştirerek, ürününüzü Türkiye geneli kargo hizmetimiz sayesinde kapınızdan teslim alabilirsiniz.

yardımcı kitaplar ekşi sözlük
yardımcı kitaplar ekşi sözlük

Yardımcı Kitaplar Ekşi Sözlükte de Popüler Durumda

Çözümlü örnek sorularıyla içerikleri oldukça güçlendirilmiş olan Yardımcı Kitaplar Ekşi Sözlük içerisinde de sıkça tartışılan konuların başında gelmektedir. Bu kitaplar, kilit bilgileri kolay ve anlaşılır bir şekilde aktarmakta olup, bu ürünleri satın almanız durumunda ise önemli olan bilgileri daha kolay bir şekilde aklınızda tutmanıza olanak sağlamaktadır. Yardımcı kitapların her birisi MEB müfredatlarına uygun formatta yer almaktadır. Yardımcı kitaplar ekşi sözlük üzerinde en çok hangi sınıf aralıkları için bulunmaktadır? Gibi sorularla hepimiz sıkça karşılaşmaktayız. Bundan sizlere söz edecek olursak okul öncesi dönemden tutun ki ilkokul, ortaokul, lise eğitim-öğretim dönemlerinin her birisine uygun seçeneklerde ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerin her birisi gelişim açısından büyük oranda destek sağlamaktadır. Ayrıca bu kaynaklarla birlikte, çocuklarınızın birden fazla kaynağa sahip olmasını da sağlamış olursunuz. Mağazamızda yer alan konu anlatımlı soru bankası kitaplarından dilediğiniz yayınevine ait ürünü sipariş vererek, üniversite sınavına hazırlanma sürecinizde oldukça rahat bir süreç yaşarsınız. Ayrıca yardımcı kitaplarla ilgili olarak Ekşi Sözlük üzerinde dikkatimizi çeken bir diğer konuda, sınavlara çalışma süresinde bu kitapların avantaj sağlayıp, sağlamadığı ile ilgilidir. Bu kitapların her birisi, çalışmalarınızda sizlere büyük avantajlar sağlamakta, konulara ve testlere de bu ürünlerde bir arada yer verilmesinden dolayı, soruları verimli şekilde çözmenize fırsat sağlamaktadır. Ayrıca yardımcı kitaplar üzerinden kazandığınız bilgilerin daha da pekişmesi için, yaprak testler satın alarak bunlar üzerinde sınamalar yapabilirsiniz. Yaprak testlerin en büyük sağlayacağı avantaj ise öğrendiğiniz bilgileri pekiştirmesidir. Ayrıca yaprak testler konulara özel ayrım yapılmasından dolayı da, sadece çalışmış olduğunuz konuyla ilgili soruları çözersiniz. Bu da kafanızın karışmasını, konuya odaklanmanızı sağlayan önemli bir özelliktir.

yardımcı kitaplar yorum
yardımcı kitaplar yorum

Yardımcı Kitaplar Güzel Yorumlarla Dikkat Çekiyor

Bildiğiniz üzere günümüzde insanlar bir üründen memnuniyet ya da memnuniyetsizliklerini çevrimiçi belirli siteler (ekşi sözlük, forum donanım haber, wmaracı, teknoseyir, webtekno ) gibi siteler üzerinde, paylaşım platformlarında yoğun olarak gündeme getirmektedirler. Bu nedenle yardımcı kitaplar yorum seçenekleri de ürünlerin tercih edilmesinde büyük bir önem kazanmaktadır. İnsanlar çevrimiçi mağazalardan çok, ürünlerle ilgili daha öncesinde kullanım deneyiminde bulunmuş kişilerin yorumlarını ön planda tutmaktadır. Baktığımız zaman haklılar aslında. Bazen bir ürünü satın almadan, ürünle ilgili tüm özellikleri, karşımıza çıkabilecek problemleri bu yorumlarla rahat bir şekilde tahmin edebiliyoruz. Yardımcı kitaplar yorumlama bakımından oldukça önemli bir durumdadır. Burada yanlış karar sonucu satın alınan ürün, sınava hazırlanan adayların, öğrencilerin büyük bir zamanın çalmış olacaktır. Yazımızı okuyorsanız, mutlaka güvenli siteleri, en çok tercih edilen siteleri de analiz etmeniz gerekmektedir. Mağazamız Yardımcı kitaplar yorum analizi yaptığınızda, Türkiye geneli öğretmenler tarafından öğrencilere tercih olarak sunulan ürünlere ağırlık vermekte, bu şekilde ürünleri ve yayınevlerini mağazasında bulundurmaktadır.

yardımcı kitaplar güvenli mi
yardımcı kitaplar güvenli mi

Yardımcı Kitaplar Güvenilir mi? Gelin Birlikte Bakalım

Bir çevrimiçi mağazanın güvenli olması için birtakım özelliklere sahip olması beklenmektedir. Burada öncelik mağazanın fiyat politikasının çelişkili olmaması, bu işi sadece para kazanmak için yapmaması, stoklarının durumu, kargo süresi, teslim süresi, hizmet coğrafi konumu, müşteri memnuniyeti, yorumlar gibi birçok etken Yardımcı Kitaplar güvenilir mi? Sorusunun akıllara gelmesine neden olmaktadır. Tüm bu soruların cevabını içeriğine girdiğinizde, yorumları incelediğinizde, müşteri potansiyeline baktığınızda, sosyal medya kanallarına baktığınızda çevrimiçi firmalar size sunmaktadır. Teknolojinin verdiği güçle bunu kolayca analiz edebilmeniz mümkündür. Sizlere tavsiyem, bir de bu firmaların bayilik sistemine bakmanız olacaktır. Bir söz vardır hani “Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim!” bu çok doğru bir sözdür. Zaten bu işi dürüstçe yapan, markalaşmak isteyen firmalar bayilik seçeneklerinde de kendisine adından sıkça söz ettiren yayınevlerini seçmektedirler. Bu nedenle Yardımcı kitaplar güvenilir mi? Sorusunun cevabına uygun olan kesinlikle güvenli, rahatça alışveriş yapabilirsiniz diyeceğimiz firmalar arasında çevrimiçi mağazamızda bulunmaktadır. Çevrimiçi mağazamızdan dilediğiniz şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

yardımcı kitaplar müşteri hizmetleri
yardımcı kitaplar müşteri hizmetleri

Yardımcı Kitaplar Müşteri Hizmetlerinden Memnun musunuz?

Müşteri hizmetleri hepinizin bildiği gibi bir firmanın insanlara, dışarıya karşı görünen yüzüdür. İnsanlar ürünüyle ilgili olarak bir problemle karşılaştıklarında önce müşteri hizmetleri ile görüşme sağlamakta, daha sonrasında ise firmadan farklı kişilerle iletişime geçmektedirler. Bundan dolayı Yardımcı kitaplar müşteri hizmetleri her zaman için müşterilerin yaşadığı problemlerde onlara yol göstermeli, yaşadıkları problemlere çözüm üretmektedirler. Firmamızın en büyük özelliklerinden birisi de müşteri temsilcilerimizi düzenli olarak oryantasyon eğitimlerine, diksiyon eğitimlerine, sektörel eğitimlere göndermek, ayrıca şirket içerisinde de yine haftalık ve aylık periyotlarda eğitimler düzenleyerek sıkı bir ekip bağı kurmasını sağlamaktır. Müşteri hizmetleri değerlendirmelerinde de firmamız çeşitli anket çalışmaları, müşteri tarafından gelen yorumlarla bu işi gayet başarılı şekilde yürütmesinin dönüşümlerini almaktadır.

yardımcı kitaplar iletişim
yardımcı kitaplar iletişim

Yardımcı Kitaplarla İletişim Kurmak Çok Kolay

Yardımcı kitaplar iletişim kurmak açısından müşterilerine büyük olanaklar sağlamaktadır. Sosyal medya (Twitter, Facebook, Youtube, Linkedn, Pinterest, İnstagram) kanalları, Ayrıca Google Haritalar, Yandex Haritalar, Bing, Yahoo gibi arama motorlarının tamamında hem e-ticaret, hem de blog tarafıyla, ayrıca Pazaryerleri (Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Trendyol, Amazon) kanalları ile müşterilerinin ulaşabileceği her alanda bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri numarasından (08502550522) bizleri arayarak her zaman müşteri temsilcilerimizden hizmet alabilirsiniz.

en iyi yardımcı kaynak kitaplar
en iyi yardımcı kaynak kitaplar

Kaynak Kitaplar Geleceğe Hazırlıyor

Türkçe dersinden tutun ki Matematik, Fizik, Tarih, Biyoloji, Coğrafya, Geometri gibi farklı birçok derse kadar derslere yer veren Kaynak kitaplar hayalini kurduğunuz, lise ve üniversitenin kapılarını sizlere aralama fırsatı sunuyor. Ortaokul sonlarına doğru gireceğiniz sınavdan, lise sonlarına doğru gireceğiniz sınavlara kadar kaynak kitapların içeriğinde yer alan güncel MEB müfredatına uygun anlatımlarla ve bilgilerinizi pekiştirici sorularla geleceğinize yön verebilir, bu alanda istediğiniz başarıyı düzenli bir çalışmanın sonrasında elde edebilirsiniz.

kaynak kitap siteleri
kaynak kitap siteleri

En İyi Kaynak Kitaplarla İlgili Dikkat Etmeniz Gerekenler

En iyi kaynak kitaplar ile ilgili olarak mağazamızı incelediğinizde birçok yayınevinin ön planda olduğunu göreceksiniz. Bu yayınevleri Türkiye genelinde yüksek satış potansiyeline sahip bulunmakla birlikte, ürün içerik kalitesi bakımından da öğretmenler tarafından öğrencilere yoğun bir şekilde tavsiye edilen ürünlerdir. Bu ürünleri her bir derse ait olarak satın alabileceğiniz gibi, toplu setler halinde de satın alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken neye ihtiyacınız olduğunu belirlemek, hangi alanda sayısal, sözel, eşit ağırlık gibi ilerleyeceğiniz belirlemek, konu anlatım mı? Soru kitapları mı? Yaprak test mi? Buna karar verip, sonrasında alışveriş evresine geçmenizdir. Mağazamızda inceleme yaptığınız her bir ürünün satış hacminin Türkiye genelinde yüksek oranlarda olduğu da mutlaka gözünüze takılacaktır. Ayrıca özel olarak aradığınız bir ürün olması durumunda, aklınıza takılan bir konu ile ilgili soru sormanızın gerektiği durumlarda da mağazamız üzerinden ürün detay alanından soru sorabilir, ayrıca çağrı merkezi hattımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz. En iyi kaynak kitaplarla ilgili olaraksa doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Bir önceki yazımız olan Deprem Esnasında Sonrasında Yapılması Gerekenler başlıklı makalemizde AFAD deprem haritası sorgulama, deprem anında ne yapılmalı ve deprem anında ne yapmalıyız hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Deprem Esnasında Sonrasında Yapılması Gerekenler

Sonraki Yazı

Nitelik Yayınları 8.Sınıf Süper Matematik

One Comment

  • Çoğu kitabın fiyatı piyasaya uygundu ve paketlemeleri güzel yapmışlardı. Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir