Yardımcı Kitaplar Kampanya Kodu

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
14 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 4,21.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
yardimcikitaplar.com kampanya kodu

yardimcikitaplar.com kampanya kodu

Yardimcikitaplar.com Müşteri Memnuniyet Anketi

Eğitim sektörüne yönelik Türkiye geneli hizmet sunan, sektörünün öncüsü, e-ticaret serüveninde adını tüm Türkiye’ye duyurmuş olan Atlas Okul Gereçleri ve Kırtasiye ürünleri firması, bu başarının temeline kitap satışı sunduğu sitesini hayata geçirerek, öğrencilerin kaynak bulma sorununa kökten çözüm sunmuştur. Firma ilk olarak 1990 senesinde faaliyetlerine başlayarak ilk mağazasını açmıştır. Sonraki süreçlerde ise insan odaklı olması, eğitime tam destek vermesi, dürüstlük, güven ve ekip çalışmasını tüm değerlerinden üstün tutmasıyla da bugün ki kariyerinin temellerini inşa etmiştir. İlköğretimden tutun ki üniversiteye kadar süren kitap, okul araç gereçleri, okul kıyafetleri gibi aradığınız eşyaları burada bulabilirsiniz. Üstelik hızlı kargo hizmeti ile de nerede olursanız olun ürünleriniz kapınıza kadar gelmektedir. Ayrıca firma ara ara  “yardimcikitaplar.com müşteri memnuniyet anketi” değerlendirerek müşterilerinin görüşlerini de geliştirmelerine katarak, tamamen müşterilerinin fikirlerine ve görüşlerine uygun yapıda mağazasını ve süreçlerini geliştirmektedir.

Yardimcikitaplar.com Kampanya Kodunu Nasıl Alabilirim?

Firmanın online mağazasında, kitap, kırtasiye, oyuncak ana kategorilerinin yanında, oyun grupları, hobi ürünleri, hediyelik eşya çeşitleri gibi birçok ürüne de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca mağazanın İstanbul Avrupa Yakası/ Başakşehir-Bahçeşehir lokasyonu üzerinde farklı 3 adet mağazası bulunmaktadır. Birçok seçkin yayınevinin de yetkili bayisi olarak süreçlerini sürdürmektedir. Mağazalarda yer alan tüm ürün çeşitlerine online mağaza üzerinden de ulaşabilirsiniz.  Firmanın online mağazası üzerinden “yardimcikitaplar.com kampanya kodu” olarak anasayfasında bulunan anket görseline tıklayarak anketi doldurabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sisteme kayıtlı olan mail adresi bilginizi, adınızı ve soyadınızı girmenizdir. Sonrasında anket bilgilerini doldurarak size özel Kasım ayı sonuna kadar geçerli olan indirim kuponu kazanabilirsiniz. Eğer sistemde üyeliğiniz bulunmuyorsa da kolay ve hızlı bir şekilde anasayfa üzerinden bu linke tıklayarak kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Geleceğe Nefes Fidan Kampanyası başlıklı makalemizde geleceğe nefes fidan kampanyası, geleceğe nefes katılım belgesi ve geleceğe nefes ol kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Model Eğitim Yayınları

Sonraki Yazı

E-Okul Öğrenci Giriş Sayfası

4 Comments

  • Kargoale Biraz daha hızlı gelirse çok güzel olur

  • Biraz daha hizli gelebiljr kargolar

  • Güzel ve indirimli

  • Süper herşeyiyle

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir