Yardımcı Kitaplarda Sezona Özel Fırsatlar

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Yardımcı Kitaplarda Sezon Kampanyalarını Kaçırmayın!

Yardımcı kitaplar okul öncesi süreçten başlayarak üniversite sürecine kadar çocuklarımıza ve gençlerimize büyük kolaylıklar sağlamakla birlikte, onlara geleceğin kapılarının aralanmasında büyük faydalar sağlamaktadır. Şimdi aklınıza takıldığını hissediyorum! “Hangi sınıflara göre ürünler var?” diye aklınızdan geçtiğini! Öyleyse size hemen açıklayalım!

Okul öncesi eğitici ve öğretici kitaplar: Çocuklarımızın duyduğu ve gördüğü her şeyi rahatlıkla kavradıkları, beyinlerinin oldukça duru olduğu bu dönemde mutlaka eğitimin temellerini, okul öncesi okuma süreçlerini hızlandırmak için çocuklarınızın bu ürünleri kullanmasına olanak sağlamalısınız.

İlkokul Kitapları: Çocuklarımızın ilk olarak okulla buluştukları süreçtir. Bu süreçte eminim ki çocuklarınızın heyecanı kadar sizlerde de heyecan vardır! Çocuğunuz çantasını sırtına takmış, bir bakıyorsunuz elinden tutmuşsunuz okula götürüyorsunuz, sonra ders bitiş zili çalıyor bağırarak, sevinç çığlıklarıyla yanınıza koşuyor! Dünyada daha güzel duygular olabilir mi? Bence olmaz. Bu süreçte çocuğunuzun başarısına büyük katkılar sağlamak için de mutlaka dersleri tekrar edebilmesi adına ürünler almanız faydalı olacaktır. Her şeyi öğretmenlerden beklememek lazım, aile olarak bizlere daha büyük sorumluluklar düşmektedir, her aldığımız ürün çocuğumuzun geleceğine bir yatırımdır.

Ortaokul Kitapları: Artık çocuğumuz biraz daha büyüdü. Okullarda gördükleri eğitimlerde daha da zorlaştı. Hele Matematik dersi! Hepimizin mutlaka çok zor süreçler geçirdiği bir derstir. Bu durumda da bireyler olarak yardımcı kitaplar incelemeli, çocuğumuzun zorlandığı derslerle ilgili olarak ona hemen yardımcı olmalıyız. Matematik dedim ama Türkçe, Coğrafya, Tarih, Edebiyat, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, İngilizce, Din Kültürü gibi farklı birçok kitaba da ulaşabilirsiniz. Kitaplarda sınır yok, yeter ki biz çocuğumuzun geleceğine katkı sağlayalım.

Lise Kitapları: Artık göz bebeği çocuklarımız olgunlaştı, iyice büyüdüler. Şimdi zor olan dersleri daha da zorlaşmaya başladı. Tam da bu süreçte imdadımıza yine yardımcı kitaplar yetişmekte. Ne yapıyoruz, çocuğumuzun zorlandığı derslerle ilgili olarak hemen yayınevleri ürünleri arasında en çok tercih edilenleri analiz ediyoruz. Bu dönem çocuklarımızın dönüm noktasıdır. Bu dönemin sonrası geleceklerine kapı açacak olan üniversitelerdir. Bu dönemde çocuğumuzun mutlaka derslerine bireyler olarak her zaman yardımcı olmalıyız.

yks yardımcı kitaplar

yks yardımcı kitaplar

Yardımcı Kitaplarla TYT ve AYT Sınavında Başarıyı Yakalayın!

Yardımcı kitaplar sürecinde artık son noktaya geldik. Yukarıda yazımızı incelediğinizde okul öncesinden başladık lise sonuna kadar ilerledik. Güzelde oldu. Şimdi geldik son noktaya. Burada çocuklarımızın hayalini kurdukları mesleği yapabilmeleri için üniversiteyi kazanmaları gerekmektedir. Bir de hayal ettikleri, hedefledikleri üniversiteler teknik boyutta ise o zaman biraz daha çaba göstermeleri gerekmektedir. Seçkin yayınevlerinin ürünlerini burada çocuklarımıza her zaman olduğu gibi seçerek, aile fertleri olarak görev ve sorumluluklarımızı bu süreçte de yerine getirmekle sorumluyuz.

Yardımcı kitaplarla ilgili olarak aradığınız tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz, sıkça ziyaret edilen çevrimiçi satış süreçleri bulunan mağazalar arasında ise yardimcikitaplar.com yer almakta. Sizde hemen buradan tüm alış veriş süreçlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kpss yardımcı kitaplar
Kpss yardımcı kitaplar

YKS Sınavı İçin Önerilen Yardımcı Kitaplar Nelerdir?

Yardımcı kitaplar sayesinde aramış olduğunuz bilgilere hızlı bir şekilde erişerek testlerde başarılı olma durumunuz daha da yükselmektedir. Günlük çalışma periyodlarınıza göre test çözümlerine başlamadan önce Türkçe dersine ait kaynaklardan konuları tekrar edebilir, sonrasında ise yaprak test çözümlerine geçebilirsiniz. Sınavda oldukça uzun zamanınızı alan, uzun yapıda bulunan ve zaman alıcı paragraf sorularının en pratik çözüm tekniklerini de buradan kavrayabilirsiniz. Ayrıca Türkçe kitaplarının bir diğer özelliğiyse cümlede anlam gibi çeşitli konuları kavramanıza yardımcı olmasıdır. Online platformlar üzerinden soru kitapları siparişi vererek oldukça fazla sayıda ve farklı tiplerde soru örnekleri de çözebilmeniz mümkündür. Ayrıca çözümleme yapmış olduğunuz testlerin sonrasında ise yapmış olduğunuz hataları çözümlü sorular üzerinden daha rahat kavrayabilirsiniz. Konularla ilgili açıklarınızı ise yardımcı kitaplarda bulunan üniteleri inceleyerek kapatabilirsiniz. Matematik gibi sayısal derslerde de net sayınızı arttırmanız adına yardımcı kitapların siparişini hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Kitapların içerisinde yer alan şema yapılı anlatımlar ve basit derecede bulunan formüllerle matematik testlerinde daha yüksek başarı oranları elde edebilirsiniz. Havuz problemleri, denklemler, asal sayılar, ardışık sayılar, kümeler, denklem kurma, bölme, bölünebilme gibi konuları yardımcı kitaplardan kolaylıkla çözebilirsiniz.

KPSS Sınavı Yardımcı Kitapları Nelerdir?

Genel Kültür ve Genel Yetenek testleri içerisinde bulunan Türkçe dersi, Matematik dersi, Tarih dersi, Coğrafya dersi, Vatandaşlık dersi gibi yayınevleri tarafından çıkarılmış olan yardımcı kitaplarla KPSS sınavında başarınızı büyük oranlarda yükseltebilirsiniz. Kitapların içeriğinde yer alan açıklamalı konu anlatım teknikleri, örnek soru çözümleri gibi içeriklerle konuları daha da iyi şekilde kavramanız mümkündür. Zaman yönetimi için de yine soru bankalarını etkin olarak çözebilir, ek olarak farklı kaynaklarda satın alabilirsiniz.

yardımcı kitaplar fiyatları
yardımcı kitaplar fiyatları
Yardımcı Kitapların Fiyatlarıyla İlgili Yönerge Nasıldır?

Çözümlü örnek sorular barındıran okula yardımcı kitaplar çocukların ortalamalarını yükseltmelerinde büyük olanak sağlamaktadır. Önemli bilgileri vurgulayan ürünleri satına almanız çocukların zorlandığı konuları daha iyi kavramalarına fırsat sunmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı uyumlu müfredat yapısı bulunan ürünlerle çocuklarınızın birden fazla kaynağı bulundurmasına olanak sağlayabilirsiniz. Ayrıca yardımcı kitaplar üzerinden çalıştığınız bilgileri pekiştirmek adına yaprak testler aracılığı ile anlam hızınızı arttırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kaynak Kitap (Yardımcı Kitap) Yasak mı ? başlıklı makalemizde kaynak kitaplar ve yardımcı kitaplar hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Kaynak Kitap (Yardımcı Kitap) Yasak mı ?

Sonraki Yazı

İstanbul’da Deprem Tedirginliği

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir