YDS Hazırlık Kitapları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
YDS Kitapları

YDS Kitapları

YDS Kitaplarıyla Sınavı Kontrol Altına Alın!

YDS kitapları yabancı dil sınavının ölçümlenmesini sağlayan sınava hazırlanmak için oldukça elverişli, yararlı kaynaklardır. Sınavdan alınan not, sınavına girmiş olduğunuz dile ne kadar aşina yapıda olduğunuzu ifade etmektedir. Her sınav sürecinde olduğu gibi bu sınavda da başarılı olabilmeniz adına gerekli olan en temel etken doğru yöntemler belirlemeniz ve sınava doğru kaynaklardan hazırlanmanızdır. Sınav sonrası hedeflediğiniz notu alabilmeniz için mutlaka sınava hazırlık için alanında uzman kişilerin hazırladığı ürünleri alıp, bu ürünlerden sınava hazırlanmanız gerekmektedir. Sınav öncesinde çalışmaya başladığınız esnada iç temel konu hakkında yeterli seviyede bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Bunlardan ilki gramer bilgisidir. Gramerde yeterli bilgiye eriştikten sonra ikinci önemli konu yani kelime bilgisi gelmektedir. Kelime kitaplarından da bu bilgilere doğru bir şekilde çalışarak eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Gramer yapısını ve kelime yapısını tam olarak kavradıktan sonra ise üçüncü önemli konu olan soru yapısına etkin bir şekilde çalışmanız gerekmektedir. Bu şekilde eksiksiz bir tempoda sınavı kolaylıkla geçebilir, hedeflediğiniz puanı çok rahat bir şekilde alabilirsiniz.

YDS hazırlık kitapları
YDS hazırlık kitapları

YDS Hazırlık Kitapları Sınavda Başarıya Götürüyor

YDS hazırlık kitapları satın almadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Alacağınız ürünün içeriği güncel içeriğe sahip olmalıdır. Mutlaka güncel içerikli ürünler tercih etmeniz gerekmektedir. Konu anlatım ürünleri seçerken YDS’nin konu kapsamına uygunluğu kontrol edilmeli, soru kitabı satın alırken de YDS’de çıkmış olan soru türlerine uygunluğu kontrol edilmelidir. Bizim tercihimiz sınava hazırlık sürecinde çözümlü olan ürünlerden faydalanmanızdır. Bu şekilde ürünler çözümlerde yer alan bilgilerden de faydalanmanıza olanak sağlayacaktır. Deneme sınavına ilişkin ürünler satın almak istemeniz durumunda sınavlara yönelik hazırlanan ürünler yerine,  YDS formatıyla aynı yapıda yer alan ürünler tercih etmeniz gerekmektedir. Ayrıca içeriğinde okuma parçaları yoğun bir şekilde bulunan ürünleri tercih etmeniz durumunda da yabancı kelimeleri öğrenme kapasiteniz gelişecek, örnek cümle, eş anlamlı cümle gibi yapıları kolay bir şekilde kavrayabileceksiniz. Hatalı ürün seçimi sizin için zaman kaybı ve emek kaybına neden olacaktır. Doğru ürünleri ve kaliteli ürünleri tercih etmenizse sizi doğrudan başarıya götürecektir.

En İyi YDS Kitaplarını Sizler İçin Bir Araya Topladık

Google üzerinde en iyi YDS kitapları için kaynak yazıp arattığınız durumda karşınıza birçok kaynak çıkmaktadır. Bunlardan hangisi iyi? Hangisi doğru bir seçim olur? Hangisiyle çalışırsam YDS sınavından 80 çekerim? Gibi sorular kafanızı mı kurcalıyor? Bunun için sizlere doğru tercih yapabilmeniz adına yazı hazırladık. Gelin birlikte bakalım hangi ürünler iyi, hangi ürün sizi başarıya götürür bunlara!

YDS Publishing Yayınları Grand Dictionary; Müfredata uygun yapısıyla oldukça geniş bir kitleye hitap eden bu ürünü mutlaka denemenizi önermekteyiz.

YDS Publishing Yayınları Super Pocket Dictionary; Müfredata uygun yapısıyla yayınevine ait bu eşsiz üründe oldukça yoğun ilgi gören ürünler arasında yerini korumaktadır.

YDS Publishing Yayınları Grammer World 1 Set; Müfredata uygun içerikte, oldukça yoğun ilgi gören ürünler arasında.

YDS Publishing Yayınları YKS Dil Test Pack 10’lu Deneme; Müfredata uygun yapısıyla oldukça keyifli bir şekilde kullanacağınız ürünler arasında yerini korumaktadır.

YDS Publishing Yayınları New Edition Englishood A1-A2 Grammer Reading Book; Müfredata uygun güncel yapısıyla bu ürünü de mutlaka kullanmanızı önermekteyiz.

YDS Publishing Yayınları Progress Worksheet Grade 10; Güncel müfredata uygun oldukça kaliteli ürünler arasında yerini korumaktadır.

YDS Publishing Yayınları YKS Dil Vocabulary Topic Based; Müfredata uygun yapısıyla dikkatleri üzerine toplayan bir ürün.

YDS Publishing Yayınları Active English Learner’s Dictionary; Müfredata uygun yapısıyla oldukça kullanışlı bir ürün.

Yukarıda yer alan listeye eklemek istediğiniz, kullanıp memnun kaldığınız ürünleri de bize bildirirseniz birçok kişinin ürün seçiminde tercih ağına genişlik kazandırmış oluruz. Tarafımıza mail yoluyla iletebilir, yada bu içerik altına yorumla bildirebilirsiniz.

en iyi YDS kitapları
en iyi YDS kitapları
YDS Çalışma Kitabı Başarının Temelini Oluşturuyor

Bildiğiniz üzere YDS listening, writing gibi alanlarla ilgili olarak herhangi bir ölçüm yapmadığından dolayı, bu sürece dizi izlemeniz, yabancı filmler izlemeniz kısıtlı bir şekilde fayda sağlayacaktır. Sizlerce naçizane tavsiyelerimizden birisi de içeriğimizde belirttiklerimizin dışında sosyal medya platformlarında yer alan, yabancı haber kaynaklarında yer alan basın kuruluşlarına ilişkin haber kaynaklarını incelemenizdir. YDS çalışma kitabı her ne kadar büyük fayda sağlasa da farklı kaynaklara da bakarak, konuyla ilgili fikirlerinizi oldukça geniş tutmanız gerekmektedir. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle. Aklınıza takılan konularla ilgili olarak bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

YDS çalışma kitabı
YDS çalışma kitabı

Bir önceki yazımız olan Öğretmenler Günü Hediyesi başlıklı makalemizde öğretmenler günü ve öğretmenler günü hediyesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Öğretmenler Günü Hediyesi

Sonraki Yazı

Netbil Yayınları Kitapları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir