YDS Kitapları Önerileri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
33 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
YDS Kitapları

YDS Kitapları

YDS Kitaplarıyla Sınavda Fark Yaratın!

YDS kitapları, her sene ÖSYM (Öğrenci Seçme Yerleştirme Merkezi) tarafından düzenlenen sınavda büyük kolaylıklar sağlayan yayınevleri tarafından ortaya çıkarılan ürünlerdir. Bu sınav tek oturumda gerçekleştirilmekte ve sınava giren adaylara yabancı dil bilgilerini ölçen sorular sorulmaktadır. İlkbahar döneminde yapılan sınavda; Almanca, Arapça, Bulgarca, Çince, Danimarkaca, Ermenice, Farsça, Fransızca, Gürcüce, Hollandaca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Macarca, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Ukraynaca, Yunanca dillerinden sınav gerçekleştirilmektedir. Sonbahar dönemi sınavında ise; Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce, Rusça dillerinden sınav gerçekleştirilmektedir. Sınavda 80 soru sorulmakta ve 150 dakikalık bir süre verilmektedir. Sınavda okuduğunu anlama derecesini ölçen paragraf sorularının yanında testler ve kelime bilgisini ölçen sorulara yer verilmektedir. YDS kitaplarıyla ilgili olaraksa yukarıda yer alan linkten kampanyalı fiyatlara satış gerçekleştiren mağazamızdan kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik Türkiye geneli kargo hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

yds kitap önerisi 2019-2020
yds kitap önerisi 2019-2020

YDS Kitap Önerisi 2019-2020

Sınava hazırlık yapmak isteyen arkadaşlarımız için elimizden geldiği kadar bir liste hazırlamaya çalıştık. Öncelikli sıfırdan başlayacağınızı düşünerek temel gramer yapılarını öğrenmenizin faydalı olacağını düşündük. Bunun yanında yüzeysel olarak hangi yapıda cümlenin hangi anlamı kazandığını öğrenmenizde size fayda sağlayacaktır. YDS Publishing yayınları ürünleri oldukça yoğun tercih edilmektedir. “YDS kitap önerisi 2019-2020” linkimizden markanın ürünlerinin bulunduğu mağazamızı ziyaret edebilir buradan alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size tavsiyemiz gramer için fazla zaman ayırmamanız olacaktır. Temeliniz varsa da gramer yapısını paragraf çözümünde kullanmanızdır. Paragrafları çözümlemeniz ve anlamanız hayatınızın geri kalan sürecinde en fazla fayda sağlayacağınız İngilizce 4 temel unsurdan birisidir.

yds hazırlık kitapları
yds hazırlık kitapları

YDS Hazırlık Kitaplarıyla Sınavın Kazananı Siz Olun!

Bildiğiniz üzere YDS paragraf sorularında çıkan sözcükler hemen hemen aynı yapıdadır. Bundan dolayı paragraf çalışması yürütürken kesinlikle boş bir deftere bilmediğiniz kelimelerin tamamını not alın ve düzenli olarak tekrar yapın. Bir süre bu işlemi tekrarlamanızın ardından sürekli aynı kelimelerle karşılaştığınızı fark edeceksiniz. Bu çalışmaları yürütürken de cep sözlüğü satın alarak kelime ezber sürecinizi desteklemeniz gerekmektedir. Sınav sürecinde çok çalışmak değil ama düzenli çalışmak size sınavı kazandıracaktır. Cep sözlükleri ve mobil uygulamaların en büyük özelliği her yere taşınabilir yapıda olmalarıdır. “YDS hazırlık kitapları” ile ilgili linkten ürünleri inceleyebilir, kampanyadan faydalanarak kolay bir şekilde alışveriş sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

yds soru bankası ürünleri
yds soru bankası ürünleri

YDS Soru Bankası Ürünleri

YDS sınavı, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) hesaplamasının gerekli olduğu durumlarda, kamu personellerinin dil tazminatı alması gereken durumlarda, lisansüstü eğitimine devam etmek isteyen akademisyen adaylarında sıkça kullanılmaktadır. Bunların yanında özel sektörde de yabancı dil yeterliliğinde kabul görmektedir. “YDS soru bankası” ürünleri sınava hazırlanmanız için farklı dil seçenekleriyle oldukça kullanışlıdırlar. Bu ürünleri linki tıklayarak mağazamızdan inceleyebilir, kolay bir şekilde siparişini oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Verimli Ders Çalışma Teknikleri başlıklı makalemizde ders çalışma, ders çalışma teknikleri ve verimli ders çalışma hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaşarak Katkıda Bulunun


yardimcikitaplar

Önceki Yazı

Yanıt Yayınları Deneme Sınavı

Sonraki Yazı

Sevgililer Günü Hediyeleri

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir